Polish Belarusian Czech Dutch English Estonian French German Hungarian Irish Italian Latvian Lithuanian Portuguese Russian Spanish Swedish Ukrainian

Email

Polecamy Aktualności Targowe Biznes Tagi: Demi Co. | meble hotelowe | meble reatauracyjne | targi Kategoria: meble, wyposażenie wnętrz, design 21.10.2015 Agnieszka Matczyńska

Demi Co. – Producent mebli dla gastronomii, hotelu, ogrodu, biura, …

demi_logo_PROD_EXPORTER

 

 

 

 

 

demi_na_pocz

Firma Demi Co. mieszcząca się na ponad 2, 5 ha w Katowicach - Ligocie, ul. Śląska 88, jest producentem oraz bezpośrednim importerem szerokiego wachlarza mebli do wyposażenia restauracji, kawiarni, hoteli, biur oraz ogródków. W roku 2015 obchodzimy jubileusz 25- lecia.

Posiadamy nowy, profesjonalny i niezwykle nowoczesny park maszynowy. Posiadamy m.in. okleiniarkę Olimpic M 80 SCM do okleinowania elementów krzywoliniowych oraz szlifierkę szerokotaśmową Sandya 5 RCS firmy SCM przystosowaną do kalibrowania, szlifowania między operacyjnego i końcowego powierzchni płyt, a także wiele innych nowoczesnych maszyn.
W  ramach umowy o przyznaniu dotacji unijnych, nasza firma zakupiła innowacyjne uniwersalne 4-osiowe centrum obróbcze CNC ze stołem rastrowym o wymiarach x-3, 6m i y-2, 2m do obróbki płyt meblowych w technologii „nesting” tj. optymalizacji wykroju. CNC umożliwia, przy wsparciu nowoczesnego programu komputerowego TopSolid do projektowania mebli w 3D, wielkoseryjną produkcję mebli w krótkich a zarazem różnych seriach i o skomplikowanych kształtach i rozwiązaniach. CNC umożliwia wycinanie różnych formatek z płyt meblowych w całości, nawet o wielkości 3, 6 x 2, 2 m.

Jednym z wiodących zakresów naszej działalności jest produkcja własna, w tym produkcja blatów. Firma Demi Co. ma do zaoferowania blaty z melaminy, laminatu HPL, w tym blaty KOMPAKTOWE, a także blaty fornirowane oraz z drewna litego klejonego. Doskonałym wykończeniem naszych blatów jest szeroka gama dostępnych obrzeży z ABS, PCV, Akryl, Melamina, Laminat HPL, Aluminium, Fornir, Drewno lite i warstwowe (doklejka) do 12 mm grubości. W naszej ofercie znajdą Państwo ponadto blaty werzalitowe, które ze względu na swe właściwości doskonale nadają się również na zewnątrz.

Dla hoteli posiadamy dodatkowo ofertę mebli typowo hotelowych do pokoi - tapczany, łóżka, szafy, szafki nocne, itp. - wykonywane w wymiarach standardowych oraz w wymiarach wskazanych przez klienta.
Wśród produktów oferowanych przez firmę Demi Co. znajduje się ponadto szeroka gama mebli na zewnątrz, gablot oraz płotków, również z możliwością zamieszczenia własnej reklamy, brandingu

Nie trzymamy się uparcie naszych cen. Ulegają one obniżeniu wraz ze wzrostem ilości zakupywanych mebli. Potrafimy docenić także lojalność wobec naszej firmy.
Jako, że firma Demi Co. jest przedstawicielem licznych fabryk mebli, zarówno krajowych jak i zagranicznych, meble sprzedawane są przez nas w cenach producenta z dodatkowo udzielanymi przez nas rabatami.

W ciągu 25 lat działalności na polskim rynku wypracowaliśmy sobie opinię solidnego dostawcy oraz niezawodnego partnera. Od wielu lat współpracujemy również ze środowiskiem architektów i plastyków.

Zaufały nam między innymi takie restauracje, jak: „Cafe Botanika” w Krakowie, „TWINPIGS- Westernowy Park Rozrywki - Restauracja Black Bull” w Żorach, „CUKIERNIA ROMANOWSKI” w Gaworowie, „Snack&Coffee”- Airport w Katowicach, „Restaurant Momoya” w Wiedniu hotele: „Marriott” w Warszawie, „Sheraton” w Warszawie, „Amber Baltic” w Międzyzdrojach, sieć hoteli „Diament” „Biznes Hotel” w Niemczech. Wyposażamy również w meble obiekty w dużych centrach handlowych, jak np. „KING CROSS” w Poznaniu, „GALERIA KOCIEWSKA” w Tczewie, „SILESIA City Center” w Katowicach,  „SFERA” w Bielsku Białej, „CENTRUM HANDLOWE ARKADIA” w Warszawie

Nasze meble znalazły uznanie nie tylko w Polsce, ale również za granicą m.in. w Niemczech, Austrii,
Słowacji, Danii, Szwecji, Wielkiej Brytanii

Zapraszamy !

Demi Co.

Ul. Śląska 88

40/742 Katowice

Tel: 32/ 351 32 20-1-2-5

kom. +48 / 605 170 100

fax. +48 / 32 3513 213

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

zdj_1_i_2_m

zdj_3_i_4_mDodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

FacebookTwitterGoogle Bookmarks
Tygi.pl - informacje, ciekawostki, porady