Polish Belarusian Czech Dutch English Estonian French German Hungarian Irish Italian Latvian Lithuanian Portuguese Russian Spanish Swedish Ukrainian

Email

Polecamy Aktualności Targowe Biznes Tagi: Demi Co. | meble hotelowe | meble reatauracyjne | targi Kategoria: meble, wyposażenie wnętrz, design 21.10.2015 Agnieszka Matczyńska

Demi Co. – Producent mebli dla gastronomii, hotelu, ogrodu, biura, …

demi_logo_PROD_EXPORTER

 

 

 

 

 

demi_na_pocz

Firma Demi Co. mieszcząca się na ponad 2, 5 ha w Katowicach - Ligocie, ul. Śląska 88, jest producentem oraz bezpośrednim importerem szerokiego wachlarza mebli do wyposażenia restauracji, kawiarni, hoteli, biur oraz ogródków. W roku 2015 obchodzimy jubileusz 25- lecia.

Posiadamy nowy, profesjonalny i niezwykle nowoczesny park maszynowy. Posiadamy m.in. okleiniarkę Olimpic M 80 SCM do okleinowania elementów krzywoliniowych oraz szlifierkę szerokotaśmową Sandya 5 RCS firmy SCM przystosowaną do kalibrowania, szlifowania między operacyjnego i końcowego powierzchni płyt, a także wiele innych nowoczesnych maszyn.
W  ramach umowy o przyznaniu dotacji unijnych, nasza firma zakupiła innowacyjne uniwersalne 4-osiowe centrum obróbcze CNC ze stołem rastrowym o wymiarach x-3, 6m i y-2, 2m do obróbki płyt meblowych w technologii „nesting” tj. optymalizacji wykroju. CNC umożliwia, przy wsparciu nowoczesnego programu komputerowego TopSolid do projektowania mebli w 3D, wielkoseryjną produkcję mebli w krótkich a zarazem różnych seriach i o skomplikowanych kształtach i rozwiązaniach. CNC umożliwia wycinanie różnych formatek z płyt meblowych w całości, nawet o wielkości 3, 6 x 2, 2 m.

Jednym z wiodących zakresów naszej działalności jest produkcja własna, w tym produkcja blatów. Firma Demi Co. ma do zaoferowania blaty z melaminy, laminatu HPL, w tym blaty KOMPAKTOWE, a także blaty fornirowane oraz z drewna litego klejonego. Doskonałym wykończeniem naszych blatów jest szeroka gama dostępnych obrzeży z ABS, PCV, Akryl, Melamina, Laminat HPL, Aluminium, Fornir, Drewno lite i warstwowe (doklejka) do 12 mm grubości. W naszej ofercie znajdą Państwo ponadto blaty werzalitowe, które ze względu na swe właściwości doskonale nadają się również na zewnątrz.

Dla hoteli posiadamy dodatkowo ofertę mebli typowo hotelowych do pokoi - tapczany, łóżka, szafy, szafki nocne, itp. - wykonywane w wymiarach standardowych oraz w wymiarach wskazanych przez klienta.
Wśród produktów oferowanych przez firmę Demi Co. znajduje się ponadto szeroka gama mebli na zewnątrz, gablot oraz płotków, również z możliwością zamieszczenia własnej reklamy, brandingu

Nie trzymamy się uparcie naszych cen. Ulegają one obniżeniu wraz ze wzrostem ilości zakupywanych mebli. Potrafimy docenić także lojalność wobec naszej firmy.
Jako, że firma Demi Co. jest przedstawicielem licznych fabryk mebli, zarówno krajowych jak i zagranicznych, meble sprzedawane są przez nas w cenach producenta z dodatkowo udzielanymi przez nas rabatami.

W ciągu 25 lat działalności na polskim rynku wypracowaliśmy sobie opinię solidnego dostawcy oraz niezawodnego partnera. Od wielu lat współpracujemy również ze środowiskiem architektów i plastyków.

Zaufały nam między innymi takie restauracje, jak: „Cafe Botanika” w Krakowie, „TWINPIGS- Westernowy Park Rozrywki - Restauracja Black Bull” w Żorach, „CUKIERNIA ROMANOWSKI” w Gaworowie, „Snack&Coffee”- Airport w Katowicach, „Restaurant Momoya” w Wiedniu hotele: „Marriott” w Warszawie, „Sheraton” w Warszawie, „Amber Baltic” w Międzyzdrojach, sieć hoteli „Diament” „Biznes Hotel” w Niemczech. Wyposażamy również w meble obiekty w dużych centrach handlowych, jak np. „KING CROSS” w Poznaniu, „GALERIA KOCIEWSKA” w Tczewie, „SILESIA City Center” w Katowicach,  „SFERA” w Bielsku Białej, „CENTRUM HANDLOWE ARKADIA” w Warszawie

Nasze meble znalazły uznanie nie tylko w Polsce, ale również za granicą m.in. w Niemczech, Austrii,
Słowacji, Danii, Szwecji, Wielkiej Brytanii

Zapraszamy !

Demi Co.

Ul. Śląska 88

40/742 Katowice

Tel: 32/ 351 32 20-1-2-5

kom. +48 / 605 170 100

fax. +48 / 32 3513 213

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

zdj_1_i_2_m

zdj_3_i_4_mKomentarze  

 
0 #7 Marita 2017-07-19 13:12
Hi fellas! Who wants to see me live? I have profile at HotBabesCams.com, we
can chat, you can watch me live for free, my nickname is Anemonalove: https://3.bp.blogspot.com/-u5pGYuGNsSo/WVixiO8RBUI/AAAAAAAAAFA/JWa2LHHFI2AkHParQa3fwwHhVijolmq8QCLcBGAs/s1600/hottest%2Bwebcam%2Bgirl%2B-%2BAnemonalove.jpg , here
is my photo:

https://3.bp.blogspot.com/-u5pGYuGNsSo/WVixiO8RBUI/AAAAAAAAAFA/JWa2LHHFI2AkHParQa3fwwHhVijolmq8QCLcBGAs/s1600/hottest%2Bwebcam%2Bgirl%2B-%2BAnemonalove.jpg
Cytować
 
 
0 #6 Glenda 2017-06-15 12:21
W końcu ktoś poruszył ten wątek. Brawo dla autora.
Pozdrawiam

Here is my weblog - Szafy wnękowe z drzwiami Raumplus: http://intellifilliv.net/tag/meble-i-szafki-lazienkowe/
Cytować
 
 
0 #5 Deangelo 2017-06-15 09:19
Nie wiem co do końca autor miał na myśli..ale i tak
jest całkiem nieźle.

Look at my blog; garderoby raumplus: http://oecomponents.net/tag/szafki-lazienkowe/
Cytować
 
 
0 #4 Mallory 2017-06-10 10:49
Nie mogło być lepiej. Świetnie. Pozdrawiam

Look at my web-site ... metale cnc obróbka: http://ciekawostka.eu/zaslepki-i-profile/
Cytować
 
 
0 #3 Birgit 2017-06-08 19:07
Czy tekst jest wartościowy i wiele wnosi? Nie wiem.
Ale jest bardzo ciekawy garderoby i szafy raumplus: http://www.kobietyaktywne.pl/index.php?strona=strony&nrf=391 dobrze napisany.
Cytować
 
 
0 #2 Dexter 2017-06-07 21:14
Nowatorskie podejście do tematu. Gratulacje dla autora.


Here is my blog ... narzędziownia: http://kobietyaktywne.pl/index.php?strona=strony&nrf=906
Cytować
 
 
0 #1 Titus 2017-05-20 17:13
Zagadnienie przedstawione na najwyższym poziomie.

My homepage - szafy Raumplus: http://granit.edu.pl/tag/blat-kuchenny/
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

FacebookTwitterGoogle Bookmarks
Tygi.pl - informacje, ciekawostki, porady