Polish Belarusian Czech Dutch English Estonian French German Hungarian Irish Italian Latvian Lithuanian Portuguese Russian Spanish Swedish Ukrainian

Email

Polecamy Tagi: DOM I OTOCZENIE | targi | targi Wadowice Kategoria: budownictwo, infrastruktura, konserwacja 25.08.2017 Agnieszka Matczyńska

Targi "Dom i Otoczenie" w Wadowicach

wad2Najbliższa edycja Targów  "Dom i Otoczenie" w Wadowicach odbędzie się od 02 do 03 września br. w Hali Sportowej Zespołu Szkół nr 3 przy ul. Sienkiewicza 9. Branże prezentowane to: budownictwo, instalacje, wnętrz. Kilkadziesiąt stoisk w środku i na terenie zewnętrznym.

Temat wiodący to  "Czyste powietrze dla Wadowic".  Ma on na celu zaprezentować mieszkańcom sposoby walki z niską emisją. Firmy zaprezentują kotły, materiały izolacyjne, pompy ciepła, odnawialne źródła energii, które spełniają wymogi umożliwiające uzyskanie dofinansowań. Ekodoradca z Urzędu Miasta udzieli wszelkich porad i wyjaśnień jak je uzyskać.

Krajowa Agencja Poszanowania Energii zaparkuje Autobus Energetyczny na Placu Jana Pawła II. Pełni on role edukacyjną. Dzięki urządzeniom oraz fachowym doradcom będzie można zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami w zakresie dbania o czysty klimat. A wszystko to przedstawione w sposób interaktywny. Prezentacja zainteresuje zarówno dzieci jak i dorosłych.

Klub Kreatywnego Inżyniera FLOJAMO zaopiekuje się najmłodszymi odwiedzającymi targi aby w tym czasie ich rodzice mogli spokojnie odwiedzić stoiska. Animatorzy będą budowali domki, ogrody oraz inne wymyślone budowle. Ponadto odbędą się konkursy, nowoczesne technologie, porady.


Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

FacebookTwitterGoogle Bookmarks
Tygi.pl - informacje, ciekawostki, porady