Polish Belarusian Czech Dutch English Estonian French German Hungarian Irish Italian Latvian Lithuanian Portuguese Russian Spanish Swedish Ukrainian

Email

Polecamy Tagi: pol eco system | targi Kategoria: energetyka, energia, ekologia 12.10.2016 Agnieszka Matczyńska

Targowe innowacje na POL-ECO-SYSTEM

polecosystemWielozadaniowe, wyznaczające nowe standardy, upraszczające procesy – nowości, które zobaczyć można podczas targów POL-ECO-SYSTEM w Poznaniu (11-14.10.2016) to rynkowa pierwsza klasa. Wystawcy zaprezentują zarówno nowe modele maszyn i urządzeń, jak i technologie o krok wyprzedzające obecne rozwiązania.

W tegorocznych targach POL-ECO-SYSTEM biorą udział wystawcy z wielu krajów: Austrii, Danii, Holandii, Kanady, Niemiec, Norwegii, Polski, Szwajcarii, Szwecji, Turcji, USA i Włoch. Część z nich pochwali się nowymi produktami i innowacjami.

Nowości na ekspozycji oznaczone będą charakterystyczną niebieską, trójkątną naklejką.

Zobaczyć je będzie można na stoiskach m.in. takich firm, jak: Agrex-Eco, Apriva, Astromal, Bax Baumaschinen, Bewa, Carbon Solutions Poland, Eco-Projekt, ELTE GPS, Główny Urząd Statystyczny, HSM Polska, IOW SERVICE, Karcher, LABOR SWTP INVESTMENT, Madur Polska, MPI, NANOSENS, NewKom, NOVA, Petrel WastEnergy, PPU Omega, PRONAR, PROTEL - 24m.pl, ROMA, Solwit.eko, SONOPAN, Stolbud, UNTHA Polska.

 Co nowego w maszynach?

Ekspozycja targowa to przegląd nowych modeli maszyn i urządzeń, które niedawno pojawiły się na rynku. To rozwiązania, dzięki którym można zaoszczędzić czas, pieniądze oraz zasoby naturalne. Z opisem i zdjęciami nowości wystawców POL-ECO-SYSTEM można się zapoznać już teraz na stronie: www.polecosystem.pl/pl/dla_zwiedzajacych/nowosci/

Warto jednak w telegraficznym skrócie przedstawić, co w październiku będzie można zobaczyć w pawilonach. Będą to m.in. nowego typu rozdrabniacze, przesiewacze, przerzucarki dla małych i średnich kompostowni, wielozadaniowe prasy do belowania surowców wtórnych, sita do separacji bardzo drobnych sypkich i wilgotnych materiałów, brykieciarki, energooszczędne zamiatarki, nowej generacji belownice zarówno niewielkich rozmiarów, jak i te duże z siłą zgniotu 56 ton, czy też mobilne przesiewacze bębnowe.

 Specjalistyczne urządzenia i technologie

Na targach nie zabraknie również mniejszego sprzętu do letniego i zimowego utrzymania dróg oraz terenów zielonych, skomplikowanego sprzętu do analiz i pomiarów zanieczyszczeń, urządzeń mobilnych i technologii informatycznych dla branży odpadów, recyklingu, OZE, gospodarki komunalnej i samorządów.

Wśród tych nowości znajdziemy systemy wspierające zarządzanie gospodarką komunalną dla gmin, w tym systemy monitoringu mobilnego, czy nową platformę usprawniającą komunikację między ZZO a otoczeniem biznesowym.

Wystawcy zaprezentują także nowe modele noży hydraulicznych i chwytaków, urządzeń wysokociśnieniowych, detektorów gazu, radiometrów, analizatorów zanieczyszczeń powietrza i poziomu dźwięku, a także technologie do biologicznego przetwarzania odpadów. Na ekspozycji prezentowane będą także przydomowe oczyszczalnie ścieków, toalety miejskie, czy kładki pieszo-rowerowe.

 Zwiedzanie POL-ECO-SYSTEM oraz udział w większości wydarzeń jest bezpłatne (po rejestracji na www.mtp24.pl do 10.10.2016). Więcej: www.polecosystem.pl


Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

FacebookTwitterGoogle Bookmarks
Tygi.pl - informacje, ciekawostki, porady