Polish Belarusian Czech Dutch English Estonian French German Hungarian Irish Italian Latvian Lithuanian Portuguese Russian Spanish Swedish Ukrainian

Email

Polecamy Kategoria: energetyka, energia, ekologia 28.09.2017 Tomasz Konrady

Jublieuszowe - już 30. targi ENERGETAB 2017 zakończyły się.

energetab_logoI już dziś zapraszamy Państwa na następną edycję targów w 2018 roku, która odbędzie się w dniach 11 -13 września.

Z satysfakcją informujemy, że w tegorocznych Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich ENERGETAB 2017 wzięło udział ponad 700 wystawców z kilkunastu krajów Europy i Azji, którzy zademonstrowali swoje najnowsze produkty dla modernizującej się polskiej energetyki.

Wśród wystawców były zarówno dobrze znane międzynarodowe korporacje dostarczające pełny wachlarz produktów na globalne rynki, jak też większość liczących się, krajowych dostawców najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn, urządzeń i aparatów, służących niezawodnemu wytwarzaniu i dostarczaniu energii elektrycznej.

Targi na bieżąco komentowane były w codziennie wydawanym informatorze targowym.

Pierwszy dzień był deszczowy i wydawało się że całe targi upłyną w aurze deszczu, ale nie, drugiego dnia wyszło słońce i już nie opuściło Bielska do końca targów, co można zobaczyć na zdjęciach w naszej galerii.

Jesteśmy przekonani, że prezentowane podczas targów produkty oraz towarzyszące targom konferencje zadowoliły szeroką rzeszę zwiedzających, którzy od wielu lat bardzo licznie odwiedzają nasze targi.

Cenne nagrody wygrali zwiedzający, którzy za pomocą smartfonów wzięli udział w specjalnym multimedialnym konkursie i wykazali się najlepszą wiedzą o prezentowanych na targach produktach.

Podobnie jak w ubiegłych latach wiele firm zgłosiło swoje najnowsze i najbardziej innowacyjne produkty do prestiżowego konkursu targowego.

"Energetyczne Oskary" - czyli nagrody w konkursie targowym wręczono pierwszego dnia targów. Z listą nagrodzonych można zapoznać się tutaj.

energetabn2017-1

energetabn2017-2

energetabn2017-3

energetabn2017-4


Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

FacebookTwitterGoogle Bookmarks
Tygi.pl - informacje, ciekawostki, porady