Polish Belarusian Czech Dutch English Estonian French German Hungarian Irish Italian Latvian Lithuanian Portuguese Russian Spanish Swedish Ukrainian

Email

Polecamy Tagi: HANDMADE | targi | targi prezentów Kategoria: inne 09.12.2016 Agnieszka Matczyńska

Targi Prezentów Artystycznych STREFA HANDMADE

hadW dobie tak daleko idącego konsumpcjonizmu, półek sklepowych uginających się pod ciężarem różnorodnych produktów, promocji, które kuszą i  mamią wykluwa się w społeczeństwie moda na handmade. Piąta już edycja Targów Prezentów Artystycznych STREFA HANDMADE ponownie będzie kusiła barwnymi, ręcznie wykonanymi ozdobami i świątecznymi podarunkami. Od 10 do 11 grudnia tuż obok ślubnych atrakcji na zwiedzających czekają prezentowe inspiracje.

Choinki ze sznurka, bombki z szyszek i stroiki z pomarańczy – te i wiele innych świątecznych ozdób prezentowano podczas IV Targów Prezentów Artystycznych STREFA HANDMADE w Targach Kielce. Wystawę odwiedziło 4,5 tysiąca miłośników rękodzieła. STREFA HANDMADE była okazją do zapoznania się z ofertą ponad 40 firm zgromadzonych na powierzchni przeszło 200 metrów kwadratowych. Na stoiskach można było podziwiać oryginalne, ręcznie wykonane artykuły dekoracyjne, biżuterię, akcesoria, odzież czy ozdoby okolicznościowe.

W programie ubiegłorocznych targów znalazło się wiele warsztatów i szkoleń. Dużym zainteresowaniem cieszyły się między innymi warsztaty organizowane przez Osikową Dolinę. O precyzyjnych technikach i materiałach opowiadali także przedstawiciele redakcji Beading Polska. Podczas konsultacji specjaliści pokazywali jak wykonać zarówno proste, szybkie i efektowne projekty, jak również te  trudniejsze i bardziej czasochłonne dedykowane zaawansowanym koralikomaniakom. W specjalnie zaaranżowanej Strefie Pokazów gościł również Ryszard Donitza, który prezentował toczenie w drewnie.

Zapraszamy na V Targi Prezentów Artystycznych STREFA HANDMADE 2016!

 


Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

FacebookTwitterGoogle Bookmarks
Tygi.pl - informacje, ciekawostki, porady