Polish Belarusian Czech Dutch English Estonian French German Hungarian Irish Italian Latvian Lithuanian Portuguese Russian Spanish Swedish Ukrainian

Email

Polecamy Tagi: hala gwardii | hala mirowska | targi Kategoria: inne 19.12.2016 Agnieszka Matczyńska

Hala Mirowska ( Hala Gwardii ) powraca do życia

mir123Wschodnia Hala Mirowska powraca do życia: targi mody, kiermasz upominków, koncepty gastronomiczne i bogaty program imprezowy. Szykują się długie i wyborne Święta w Warszawie! 

W budynku jednej z legendarnych Hal Mirowskich zwanej Halą Gwardii w samym sercu stolicy wystartował konglomerat targowo-restauracyjny z imprezową nutą. Za sprawą połączenia sił ekip Mustache, Żarcie Na Kółkach i klubu Niebo druga połowa grudnia i początek stycznia będą w tej lokalizacji bardzo barwne. W Wielkim Halo na start będzie można kupić prezenty świąteczne na ostatnią chwilę, a także wpaść na drinka po pracy czy przekąsić coś w jednej z licznych restauracji serwujących kuchnie z całego świata.

Do zagospodarowania jest ponad 4.000 m2 pod imponującym zabytkowym sklepieniem, w tym atrakcyjna antresola i sporo zakamarków. Wielkie Halo zaprasza codziennie w najgorętszym okresie przedświątecznym na Świąteczny Targ Przyjemności i Upominków pod hasłem “HALO Prezentuje”. Na miejscu będą czekały atrakcje dla wszystkich. Do kupienia moda i gadżety od polskich projektantów, do zjedzenia smakołykami na miejscu i do domu od lokalnych producentów i z modnych warszawskich restauracji, muzyka serwowana przez DJ-ów, których znamy z najmodniejszych imprez - do tego program imprezowy, warsztatowy i kulturalny. W pakiecie świąteczna atmosfera i wystrój oraz niespodzianki, których organizatorzy na razie nie zdradzają. W Wielkim Halo odbędzie się największy zadaszony stołeczny Sylwester - pod egidą najmodniejszych DJ-skich składów Hala Gwardii będzie witać Nowy Rok w iście szampańskim stylu.

Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny!

Kolejne punkty programu są nie mniej ciekawe, ale swoje eventowe plany organizatorzy zdecydowali się odsłaniać stopniowo. Wiadomo, że będzie coś dla ciała i dla ducha, trochę muzyki, sportu i kultury, co nieco dla starszych i dla najmłodszych. Jedno jest pewne, atrakcji nie zabraknie i ten piękny obiekt nareszcie przestanie przygnębiać zamkniętymi drzwiami.

Facebook projektu: https://www.facebook.com/wielkiehalo/

Targowy event: https://www.facebook.com/events/702376809927180/

 

 


Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

FacebookTwitterGoogle Bookmarks
Tygi.pl - informacje, ciekawostki, porady