Polish Belarusian Czech Dutch English Estonian French German Hungarian Irish Italian Latvian Lithuanian Portuguese Russian Spanish Swedish Ukrainian

Email

Polecamy Tagi: AQUAZOO | HAPPY BABY | hobby | targi Kategoria: inne 26.09.2017 Agnieszka Matczyńska

Rodzinny Weekend

weekendRodzinny Weekend na targach łączy w sobie trzy wydarzenia – Happy Baby, Hobby
oraz Aqua&ZOO. Hasłem przewodnim tegorocznych targów, które odbędą się w dniach
7-8 października jest „Znajdź swojego BZIKA na targach!”.

Targi Happy Baby

Targi Happy Baby stwarzają wyśmienitą okazję do zabawy, nauki i udanych zakupów dla kobiet
w ciąży, rodzin z niemowlętami i dziećmi w wieku przedszkolnym. To miejsce edukacji, integracji
i inspiracji. W jednym miejscu można porównać szeroką ofertę zabawek, wózków i fotelików samochodowych, artykułów dla niemowląt i dzieci, a także usług z zakresu opieki i edukacji.

Zabawa dla dzieci, nauka dla rodziców

Atrakcje dla dzieci to ważna część targów Happy Baby – gry, zabawy, pokazy czy przedstawienia na scenie. Wystawcy udostępniają dzieciom swoje produkty do „przetestowania”, co pozwala uniknąć przypadkowych lub nietrafionych zakupów. Dla rodziców Świadoma Mama przygotowuje spotkania ze specjalistami, z kolei lekarze z Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu przeprowadzą badania USG 3D oraz konsultacje medyczne.

Targi Hobby

Największym w Polsce wydarzeniem gromadzącym producentów i dystrybutorów modeli, makiet, akcesoriów, materiałów oraz narzędzi modelarskich są Targi Hobby. Wydawcy i twórcy gier towarzyskich oraz komiksów również znajdują tu wierne grono odbiorców. W tym roku wydarzenie jest poszerzone o dodatkowe sekcje: majsterkowanie, „Zrób to sam” (np. renowacja mebli), kaligrafia oraz rysunek i fotografia.

Dla małych i dużych pasjonatów

Zainteresowania warto rozwijać już od najmłodszych lat. Szczególnie te, które oprócz rozrywki rozwijają intelekt, kreatywność, wzmacniają koncentrację i uczą dyscypliny. Każdy z naszych wystawców jest pasjonatem branży, którą reprezentuje. Dlatego w specjalnych strefach
dla hobbystów każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od wieku. Te miejsca mają przyciągnąć także osoby poszukujące nowych inspiracji i świeżych pomysłów, do których mogliby się zapalić.

Turnieje gier planszowych i drony

Gry planszowe to idealna rozrywka dla całej rodziny bądź grupy przyjaciół. W trakcie targów Hobby odbędą się turnieje zarówno dla początkujących graczy jak i dla profesjonalistów. Pasjonaci modeli, kolejek i pojazdów zdalnie sterowanych (nawet dronów!) będą mogli podziwiać oraz testować rynkowe nowości!

Salon Aqua&ZOO

Dwudniowe wydarzenie skierowane do pasjonatów akwarystyki i terrarystyki, egzotycznych ptaków oraz mniejszych zwierząt będzie obfitować w wydarzenia i pokazy przygotowane we współpracy
ze znanymi hodowcami i największymi polskimi stowarzyszeniami oraz klubami. Ekspozycję targową urozmaicą: Międzynarodowe Mistrzostwa Dyskowców, Prezentacja Zwierząt Egzotycznych przygotowana we współpracy z Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu, a także III Edycja Pucharu Polski Papug, Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Kanarków, Ptaków Egzotycznych i konkurs Wystawowej Papużki Falistej.

 


Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

FacebookTwitterGoogle Bookmarks
Tygi.pl - informacje, ciekawostki, porady