Polish Belarusian Czech Dutch English Estonian French German Hungarian Irish Italian Latvian Lithuanian Portuguese Russian Spanish Swedish Ukrainian

Email

Polecamy Tagi: SECO/WARWICK | Seminarium Szkoleniowe SECO/WARWICK | targi Kategoria: maszyny, technologie przemysłowe 23.06.2017 Agnieszka Matczyńska

SEMINARIUM “Nowoczesne Trendy w Obróbce Cieplnej”

Logo_SW.png13-14.09.2017

 

XX Seminarium Szkoleniowe SECO/WARWICK

„Nowoczesne Trendy w Obróbce Cieplnej”

Seminarium Szkoleniowe SECO/WARWICK to szczególna, jubileuszowa edycja skupiona wokół tematu innowacyjności w branży obróbki cieplnej. Ciekawi goście, inżynierowie praktycy, autorytety branżowe i starannie wyselekcjonowane treści to gwarancja wysokiego poziomu merytorycznego i unikatowa wartość networkingowa.

Dodatkowo, SECO/WARWICK zaprasza na Open Day, który odbędzie się w przeddzień Seminarium – 12 września 2017 r. To okazja, by zajrzeć do wnętrza SECO/WARWICK.

i sprawdzić, jak specjaliści 4.0 projektują innowacyjne rozwiązania z powodzeniem wprowadzane na globalny rynek obróbki cieplnej metali. Open Day to także jedyna w swoim rodzaju wizyta w nowoczesnym laboratorium metalograficznym (SECO/LAB), w którym redefiniowane są technologie łamiące zasady.

Adres:

HOTEL REMES SPORT & SPA.

ul. Parkowa 48, 64-330 Opalenica

Strona www:

www.secowarwick.com , zakładka Seminarium

 


Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

FacebookTwitterGoogle Bookmarks
Tygi.pl - informacje, ciekawostki, porady