Polish Belarusian Czech Dutch English Estonian French German Hungarian Irish Italian Latvian Lithuanian Portuguese Russian Spanish Swedish Ukrainian

Email

Polecamy Aktualności Targowe Biznes Tagi: Konsorcjum Ochrony Kopalń | kopalnie | targi Kategoria: maszyny, technologie przemysłowe 22.08.2017 Agnieszka Matczyńska

Konsorcjum Ochrony Kopalń

3Początki działalności Konsorcjum Ochrony Kopalń sięgają roku 1993 i związane są nierozerwalnie z górniczą tradycją i śląskim przemysłem wydobywczym. W obecnej formie prawnej Spółka istnieje od 1 marca 2006 roku kiedy to doszło do połączenia dwóch przedsiębiorstw: Nadwiślańskiego Zakładu Ochrony Mienia Sp. z o.o. oraz Spółki Akcyjnej „Kopalnie Rudzkie”.

W ciągu ostatnich 11 lat sukcesywnie rozszerzaliśmy zakres usług, by w tej chwili być uniwersalnym konkurencyjnym przedsiębiorstwem zapewniającym naszym Klientom wszechstronną obsługę na regionalnym rynku.

Celem naszej działalności jest bezwzględne zapewnienie bezpieczeństwa życia, zdrowia oraz zabezpieczenia materialnej własności naszych Klientów. Budujemy markę opartą na zaufaniu, kojarzącą się jednoznacznie ze śląską sumiennością
i rzetelnością.

Systematycznie zwiększając zasięg naszej działalności oraz wachlarz świadczonych usług dbamy o wysoką ich jakość. Poszerzamy naszą ofertę bacznie obserwując dynamicznie zmieniający się rynek. Naszym Klientom proponujemy nowoczesne rozwiązania techniczne, dostosowane do potrzeb i możliwości finansowych. Dążymy do świadczenia usług kompleksowo. Jesteśmy otwarci na potrzeby Klientów i staramy się elastycznie podchodzić do ich potrzeb.

Zadowolenie Klientów jest wartością nadrzędną. Wsłuchawszy się w ich potrzeby służymy głosem doradczym.

1„Od ponad 20 lat budujemy firmę opartą na zaufaniu naszych Klientów. Robimy wszystko by uosabiać wiarygodność, dyskrecję i uczciwość. Uważam, że pasja i zaangażowanie daje w biznesie dobre efekty. Wbrew powszechnie obowiązującej opinii o firmach branży ochrony my szanujemy prawa pracownicze. Kluczowe dla firmy decyzje konsultujemy z czynnikiem społecznym reprezento-wanym przez 6 organizacji związkowych aktywnie działających w Konsorcjum Ochrony Kopalń. Zawsze powtarzam pracownikom, że praca, która sprawia radość, daje przyjemność i jest wyzwaniem motywuje do wytężonych działań i powoduje, że identyfikujemy się z Firmą. Ważne jest by pracownik miał poczucie, że jest dla przedsiębiorstwa ważny, indywidualnie, każdy z osobna. Wsłuchujemy się w głosy naszych pracowników również ze względu na ich ogromne zawodowe doświadczenie. Popieramy postawy pracowników skłaniających się do podwyższania kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych kompetencji. Jest to niezwykle ważne w branży, która opiera się na nowoczesnych rozwiązaniach technicznych jak i organizacyjnych. Silna konkurencja na rynku wymusza zdolność szybkiego reagowania na zmiany w otoczeniu i potrzeby rynku.”

Kazimierz Naras, Prezes Zarządu Konsorcjum Ochrony Kopalń Sp. z o.o.

Konsorcjum Ochrony Kopalń Sp. z o.o. otrzymało koncesję Nr L – 0691 / 01 decyzją Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w zakresie usług ochrony osób i mienia realizowanych w formie bezpośredniej ochrony fizycznej i zabezpieczenia technicznego. Konsorcjum Ochrony Kopalń Sp. z o.o. jest regionalnym liderem w sektorze usług ochrony świadczonych na rzecz zakładów objętych ustawą o obowiązkowej ochronie.

Konsorcjum Ochrony Kopalń Sp. z o. o. oferuje swoim Klientom usługi w zakresie:

v  ochrony fizycznej i zabezpieczeń technicznych:

  • ochrony fizycznej osób i mienia
  • projektowania i montażu systemów zabezpieczeń technicznych
  • monitoringu wizyjnego połączonego z reakcją grup interwencyjnych
  • konwojowania wartości pieniężnych
  • zabezpieczania imprez

v  usług ochrony przeciwpożarowej

v  usług gospodarczych

v  administrowania i zarządzania nieruchomościami

v  usług szkoleniowo - edukacyjnych

v  usług w zakresie demontażu, serwisowania i montażu maszyn.

 

Z przyjemnością informujemy, że już wkrótce Konsorcjum Ochrony Kopalń Sp. z o.o. zmieni nazwę na GRUPA KOK Sp. z o.o.

Zmieniamy siebie byś poczuł się komfortowo i bezpiecznie.

 


Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

FacebookTwitterGoogle Bookmarks
Tygi.pl - informacje, ciekawostki, porady