Polish Belarusian Czech Dutch English Estonian French German Hungarian Irish Italian Latvian Lithuanian Portuguese Russian Spanish Swedish Ukrainian

Email

Polecamy Tagi: Home Decor | targi | wyposażenie wnętrz Kategoria: meble, wyposażenie wnętrz, design 14.03.2017 Agnieszka Matczyńska

Wnętrzarskie trendy na targach HOME DECOR 2017

home_decor_2016Zajmujesz się profesjonalnie wyposażeniem wnętrz i chcesz poznać najnowsze trendy? Odwiedź w dniach 14-17 marca 2017 r. targi HOME DECOR w Poznaniu – najważniejszą w kraju prezentację wnętrzarskich nowości i inspiracji. To szansa, by dowiedzieć się, co będzie modne w nadchodzącym sezonie, i znaleźć nowych dostawców!

Większa ekspozycja

HOME DECOR jest  idealną okazją dla handlowców i projektantów do zapoznania się z nowymi produktami w branży wyposażenia wnętrz. W tym roku powierzchnia targów wzrosła w stosunku do 2016 o 15 proc. Ekspozycja znajduje się aż w trzech pawilonach (5A, 6 i 6A). – Zainteresowanie wystawców udziałem w targach przerosło nasze oczekiwanie. Stoiska zajmują całą dostępną powierzchnię łącznie z antresolą w pawilonie 6A. – mówi dyrektor targów HOME DECOR Natalia Tarachowicz. Nowe kolekcje prezentuje 200 firm i marek z Polski, Belgii, Holandii, Indii, Litwy, Niemiec, Szwecji, Turcji, Ukrainy Wielkiej Brytanii i Włoch. Cała ekspozycja o powierzchni ponad 5.000 mkw podzielona jest na cztery bloki tematyczne: dekoracje, tekstylia, oświetlenie i artykuły do kuchni i łazienki. W każdej z powyższych przestrzeni znajdują się premiery produktowe, które są tworzone w oparciu o analizę potrzeb klientów docelowych i przewidywanie trendów.

Bloggers Zone

Po raz kolejny na HOME DECOR obecna jest strefa Bloggers Zone. To inicjatywa grupy opiniotwórczych blogerek wnętrzarskich, które przy współpracy z wystawcami - wykorzystując własną kreatywność i znajomość trendów - zaaranżują specjalną przestrzeń na ekspozycji targów. Blogerki wykorzystają meble i dodatki z oferty wystawców Home Decor i Meble Polska. Tym samych powstanie ciekawa przestrzeń mieszkalna, pełna inspiracji i pomysłów. Tworzenie aranżacji odbędzie się pierwszego dnia targów. Wystawę będzie można oglądać przez cały ich okres.

Shop Doctor - szkolenia dla profesjonalistów

HOME DECOR obejmuje także cykl szkoleń skierowanych do przedstawicieli sklepów z artykułami wyposażenia wnętrz. W ich trakcie dr Marek Borowiński, znany jako Shop Doctor, odpowie na pytanie, jak prowadzić marketing sensoryczny w  mediach społecznościowych (14.03) i jak stworzyć skuteczny PR sklepu dekoracyjnego, aby więcej sprzedawać (17.03).  Przedstawi także najnowsze tendencje w tkaninach obiciowych i dekoracyjnych na kolejny sezon (16.03).

Doborowe towarzystwo

Tak jak w latach ubiegłych targom HOME DECOR towarzyszą będą targi Meble Polska - największe biznesowe spotkanie branży meblarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej - oraz wydarzenie dedykowane wzornictwu przemysłowemu arena DESIGN, podczas której odbywają się wykłady światowych gwiazd wzornictwa i projektowania. Tym razem gościem specjalnym areny Design jest Nipa Doshi - współzałożycielka hindusko-szkockiego studia Doshi Levien. Magazyn Elle Decor uznał ten duet za najlepszych designerów 2015 roku.

Targi HOME DECOR, arena DESIGN i MEBLE POLSKA odbywają się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich i  są skierowane do przedsiębiorców z branży oraz projektantów. Bezpłatny bilet wstępu na wszystkie trzy wydarzenia można pobrać ze strony organizatora: www.homedecor.pl (konieczna rejestracja w serwisie www.mtp24.pl lub przy wejściu na targi).

Ekspozycja będzie czynna:

•             w dniach 14-16 marca w godzinach 10:00-18:00

•             17 marca w godzinach 10.00-17.00.

 


Komentarze  

 
0 #4 Erma 2018-01-16 16:34
I have checked your website and i have found some duplicate content, that's why you don't rank high in google, but there is a tool that can help you to create 100% unique
content, search for; Boorfe's tips unlimited content

Also visit my page :: JulianaSmall: https://Erlinda055.blogspot.com
Cytować
 
 
0 #3 Josefa 2018-01-14 02:51
I have noticed you don't monetize your site, don't waste your traffic, you can earn extra bucks every
month because you've got hi quality content. If you want to know how to make extra money, search for:
Mertiso's tips best adsense alternative

Visit my web page - LastWinston: https://099Ariel.blogspot.com
Cytować
 
 
0 #2 Isabella 2018-01-12 03:57
I see you don't monetize your site, don't waste your traffic, you can earn extra cash every month
because you've got hi quality content. If you want to
know how to make extra money, search for: Mertiso's tips best
adsense alternative

Also visit my website - LastSol: https://099Donnie.blogspot.com
Cytować
 
 
0 #1 Terri 2017-12-19 11:41
I see your website doesn't rank high in google,
but your articles can get into top 10. You should find the right longtail keywords before you write a post.
How to find super easy longtail keywords? Search in google for: Fasrixo's tools

Have a look at my page :: 2017Juliet: https://Arlette2016.wordpress.com
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

FacebookTwitterGoogle Bookmarks
Tygi.pl - informacje, ciekawostki, porady