Polish Belarusian Czech Dutch English Estonian French German Hungarian Irish Italian Latvian Lithuanian Portuguese Russian Spanish Swedish Ukrainian

Email

Polecamy Tagi: Home Decor | targi | wyposażenie wnętrz Kategoria: meble, wyposażenie wnętrz, design 14.03.2017 Agnieszka Matczyńska

Wnętrzarskie trendy na targach HOME DECOR 2017

home_decor_2016Zajmujesz się profesjonalnie wyposażeniem wnętrz i chcesz poznać najnowsze trendy? Odwiedź w dniach 14-17 marca 2017 r. targi HOME DECOR w Poznaniu – najważniejszą w kraju prezentację wnętrzarskich nowości i inspiracji. To szansa, by dowiedzieć się, co będzie modne w nadchodzącym sezonie, i znaleźć nowych dostawców!

Większa ekspozycja

HOME DECOR jest  idealną okazją dla handlowców i projektantów do zapoznania się z nowymi produktami w branży wyposażenia wnętrz. W tym roku powierzchnia targów wzrosła w stosunku do 2016 o 15 proc. Ekspozycja znajduje się aż w trzech pawilonach (5A, 6 i 6A). – Zainteresowanie wystawców udziałem w targach przerosło nasze oczekiwanie. Stoiska zajmują całą dostępną powierzchnię łącznie z antresolą w pawilonie 6A. – mówi dyrektor targów HOME DECOR Natalia Tarachowicz. Nowe kolekcje prezentuje 200 firm i marek z Polski, Belgii, Holandii, Indii, Litwy, Niemiec, Szwecji, Turcji, Ukrainy Wielkiej Brytanii i Włoch. Cała ekspozycja o powierzchni ponad 5.000 mkw podzielona jest na cztery bloki tematyczne: dekoracje, tekstylia, oświetlenie i artykuły do kuchni i łazienki. W każdej z powyższych przestrzeni znajdują się premiery produktowe, które są tworzone w oparciu o analizę potrzeb klientów docelowych i przewidywanie trendów.

Bloggers Zone

Po raz kolejny na HOME DECOR obecna jest strefa Bloggers Zone. To inicjatywa grupy opiniotwórczych blogerek wnętrzarskich, które przy współpracy z wystawcami - wykorzystując własną kreatywność i znajomość trendów - zaaranżują specjalną przestrzeń na ekspozycji targów. Blogerki wykorzystają meble i dodatki z oferty wystawców Home Decor i Meble Polska. Tym samych powstanie ciekawa przestrzeń mieszkalna, pełna inspiracji i pomysłów. Tworzenie aranżacji odbędzie się pierwszego dnia targów. Wystawę będzie można oglądać przez cały ich okres.

Shop Doctor - szkolenia dla profesjonalistów

HOME DECOR obejmuje także cykl szkoleń skierowanych do przedstawicieli sklepów z artykułami wyposażenia wnętrz. W ich trakcie dr Marek Borowiński, znany jako Shop Doctor, odpowie na pytanie, jak prowadzić marketing sensoryczny w  mediach społecznościowych (14.03) i jak stworzyć skuteczny PR sklepu dekoracyjnego, aby więcej sprzedawać (17.03).  Przedstawi także najnowsze tendencje w tkaninach obiciowych i dekoracyjnych na kolejny sezon (16.03).

Doborowe towarzystwo

Tak jak w latach ubiegłych targom HOME DECOR towarzyszą będą targi Meble Polska - największe biznesowe spotkanie branży meblarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej - oraz wydarzenie dedykowane wzornictwu przemysłowemu arena DESIGN, podczas której odbywają się wykłady światowych gwiazd wzornictwa i projektowania. Tym razem gościem specjalnym areny Design jest Nipa Doshi - współzałożycielka hindusko-szkockiego studia Doshi Levien. Magazyn Elle Decor uznał ten duet za najlepszych designerów 2015 roku.

Targi HOME DECOR, arena DESIGN i MEBLE POLSKA odbywają się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich i  są skierowane do przedsiębiorców z branży oraz projektantów. Bezpłatny bilet wstępu na wszystkie trzy wydarzenia można pobrać ze strony organizatora: www.homedecor.pl (konieczna rejestracja w serwisie www.mtp24.pl lub przy wejściu na targi).

Ekspozycja będzie czynna:

•             w dniach 14-16 marca w godzinach 10:00-18:00

•             17 marca w godzinach 10.00-17.00.

 


Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

FacebookTwitterGoogle Bookmarks
Tygi.pl - informacje, ciekawostki, porady