Polish Belarusian Czech Dutch English Estonian French German Hungarian Irish Italian Latvian Lithuanian Portuguese Russian Spanish Swedish Ukrainian

Email

Polecamy Tagi: Dremasilesia | obróbka drewna maszyny | targi Kategoria: meble, wyposażenie wnętrz, design 11.05.2017 Agnieszka Matczyńska

Atrakcyjne wydarzenia na targach DREMASILESIA

dremasilesia_20167_wydarzeniaTegorocznej ekspozycji Targów Maszyn i Narzędzi Do Obróbki Drewna DREMASILESIA (12-14 maja 2017, Expo Silesia, Sosnowiec), towarzyszyć będą spotkania branżowe i atrakcyjne konferencje, koordynowane przez uznane w środowisku instytucje i media.

Warto wziąć udział  w konferencji „Energia z drewna”, która odbędzie się pierwszego
i drugiego dnia targów - 12 i 13 maja 2017 r. Organizatorami wydarzenia są Polska Izba Biomasy, redakcja czasopisma „Magazyn BIOMASA” oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie. Celem przedsięwzięcia jest promowanie innowacyjnych metod grzewczych z wykorzystaniem pelletu, problematyka zagospodarowania odpadów drzewnych, prezentacja możliwości finansowych dla inwestorów, jak również ochrona środowiska i poruszenie aktualnej tematyki smogu. W piątek odbędą się wykłady i prezentacje dotyczące zagospodarowania i dalszego wykorzystania odpadów drzewnych, możliwości technologiczne, rozwiązania dla przedsiębiorców, aspekty prawne i ekonomiczne dla społeczeństwa, natomiast sobota to głównie warsztaty dla zainteresowanych inwestycją w systemy grzewcze lub technologiczne, których źródłem ciepła są pellety z trocin drzewnych lub inny rodzaj biomasy.

Z kolei portal Drewno.pl wraz ze Stowarzyszeniem Parkieciarze Polscy przygotowują Strefę Warsztatów i Edukacji Zawodowej, działająca przez wszystkie dni trwania targów DREMASILESIA – od piątku do niedzieli, 12-14 maja 2017. Wydarzenie służyć ma promowaniu szkolenia zawodowego oraz stanowić próbę zainteresowania młodzieży kształceniem w zawodach związanych z przemysłem drzewnym.  W ramach Strefy odbywać się będą: prezentacje wykonywania mebli z palet, warsztaty parkieciarskie i stolarskie wraz
z praktycznymi pokazami najnowszych technologii, produktów i rozwiązań w parkieciarstwie, wykłady oraz panel dyskusyjny osób reprezentujących branżę („Dlaczego warto wybrać zawód parkieciarza”, „Trwałość posadzki z drewna”, „Podłogi bambusowe fakty i mity”), punkt konsultacji dotyczący szkoleń zawodowych, symulatory wielozadaniowych maszyn leśnych typu harvester i forwarder.

Ciekawostką przygotowaną dla uczestników targów DremaSilesia będzie wirtualny spacer po targach. Zaprezentowane zostanie najnowsze rozwiązanie dla Wystawców i Zwiedzających - aplikacja mobilna oparta na kodach QR, których zeskanowanie przeniesie użytkownika do internetowego profilu Wystawcy. Profile stworzone na portalu www.superexpo.com zawierać będą najważniejsze informacje o Wystawcy - dane kontaktowe, ofertę, a także opisy i fotografie produktów. Wirtualny spacer po stoisku, z zastosowaniem wysokiej jakości zdjęć panoramicznych to doskonała możliwość zaprezentowania stoiska zwiedzającym on-line oraz dotarcie z ofertą targową do szerokiego grona odbiorców. Wystawca może zaprezentować swoje stoisko tym, którzy nie mieli szansy zobaczenia go na żywo.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia ekspozycji maszyn i narzędzi do obróbki drewna w dniach 12-14 maja br. oraz udziału w wydarzeniach towarzyszących targom DREMASILESIA! Do zobaczenia w Sosnowcu!

 

Więcej informacji na stronie internetowej www.dremasilesia.pl

 

 


Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

FacebookTwitterGoogle Bookmarks
Tygi.pl - informacje, ciekawostki, porady