Polish Belarusian Czech Dutch English Estonian French German Hungarian Irish Italian Latvian Lithuanian Portuguese Russian Spanish Swedish Ukrainian

Email

Polecamy Tagi: AMIA | MTM Ostróda | targi meblowe Kategoria: meble, wyposażenie wnętrz, design 07.07.2017 Agnieszka Matczyńska

Targi Meblowe w Ostródzie już za dwa miesiące

amia_-_logo_propozycja_drewno144 edycja Międzynarodowych Targów Meblowych w Ostródzie oraz  4 edycja Targów Technologii Obróbki Drewna i Produkcji Mebli AMIA odbędą się w dniach od  05 do 08 września br.

Zainteresowani wiedzą, że na wrześniowym spotkaniu w Ostródzie trzeba być obowiązkowo. Od blisko 25 lat  w Ostródzie właśnie spotykają się wszyscy pasjonaci meblarstwa, miłośnicy kunsztu, entuzjaści nowoczesnych rozwiązań, ale i klasycznego podejścia do mebli, architekci, designerzy, przedstawiciele działów projektowych;  od 4 lat również producenci i dostawcy maszyn i urządzeń do produkcji mebli, komponentów meblarskich czy specjalistycznego oprogramowania.

W historii Międzynarodowych Targów Meblowych w Ostródzie znajdziemy edycje odbywające się w wysłużonych małych halach, czy ekspozycje pod namiotami, które Klienci wspominają do dziś z wielkim sentymentem. By móc się jednak rozwijać od dwóch lat scenariusz Targów organizatorzy piszą na 50 000 metrach kwadratowych jednego z najnowocześniejszych obiektów targowo-konferencyjnych w Polsce - Expo Mazury - w sercu Warmii i Mazur.

Novum tegorocznych edycji będzie uruchomienie profesjonalnej platformy dla hosted buyers, dzięki której zintensyfikowana i przede wszystkim usprawniona zostanie komunikacja pomiędzy wystawcami, a profesjonalnymi kupującymi. Kolejną nowością będzie strefa e-commerce.

Analizując trendy rynku organizatorzy postawili na szeroką promocję Targów za wschodnią granicą Polski. Od lutego uruchomiona została intensywna kampania internetowa (remarketingowa) na Litwie, Ukrainie i Białorusi. Od czerwca zasięg zwiększony zostanie jeszcze o rynek niemiecki i angielski. Kampanię popularyzacyjną Targi bezpośredniego kontaktu prowadzi zespół projektowy, który bierze  czynny udział w największych wydarzeniach branżowych na całym świecie (Niemcy, Bułgaria, Mediolan).

Zwiedzający MTM i AMIA 2017 powinni być również usatysfakcjonowani. Po latach przerwy na 44. edycji MTM zobaczymy Firmę Urban Sp. z o.o., wyłącznego dystrybutora na Polskę amerykańskich marek ASHLEY FURNITURE, AICO AMINI, LEGACY CLASSIC, UNIVERSAL FURNITURE i CRAFTMASTER.

Po raz pierwszy w historii podczas Targów odbędą się warsztaty snycerskie.  Za sprawą najlepszych rzemieślników z Pracowni Mebli MebS, twórców „mebli gdańskich“ na naszych oczach powstanie całkiem nowy motyw, inspirowany być może pięknem mazurskiej okolicy czy industrialnym charakterem Expo Mazury. Mistrzowie spróbują zarazić zwiedzających swoją pasją, wiedzą i emocjami związanymi z wykonywaniem zawodu snycerza, ale i podzielą się historią mebli gdańskich.

Podczas Targów do wygrania będzie specjalna nagroda, przygotowana przez Pracownię. Szczegóły organizatorzy podadzą wkrótce.

 


Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

FacebookTwitterGoogle Bookmarks
Tygi.pl - informacje, ciekawostki, porady