Polish Belarusian Czech Dutch English Estonian French German Hungarian Irish Italian Latvian Lithuanian Portuguese Russian Spanish Swedish Ukrainian

Email

Polecamy Tagi: Poznański Salon Optyczny | targi | targi optyczne Kategoria: medycyna, zdrowie, uroda 22.09.2017 Agnieszka Matczyńska

Rozpoczyna się Poznański Salon Optyczny

salon_optyczny_pozna_2017Jutro rozpoczyna się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich Poznański Salon Optyczny. Salon ten to spotkanie branży optycznej organizowane przez Międzywojewódzki Cech Rzemiosł Optycznych w Poznaniu i Międzynarodowe Targi Poznańskie, podczas którego swoją ofertę pokaże wiele cenionych firm. Wydarzenie potrwa do 23 września br.

W Salonie uczestniczą producenci, importerzy oraz dystrybutorzy szerokiego wachlarza produktów optycznych. Wystawcy zaprezentują najnowsze trendy oprawek okularowych i okularów przeciwsłonecznych oraz zaawansowane technologie sprzętu i urządzeń do wyposażenia zakładów optycznych. Wstęp jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji. Wydarzenie kierowane wyłącznie do osób zawodowo związanych z branżą optyczną.

Rejestracja w paw.10 / teren Międzynarodowych Targów Poznańskich

Zakres tematyczny:

oprawy okularowe; soczewki okularowe; soczewki kontaktowe; środki do pielęgnacji soczewek; instrumenty, materiały i urządzenia optyczne; wyposażenie zakładów optycznych; pomoce dla słabowidzących; okulary przeciwsłoneczne.

Poznański Salon Optyczny odbywa się dwa razy w roku na wiosnę i jesienią w latach nieparzystych, natomiast w latach parzystych na wiosnę. Jesienią odbywają się wówczas Targi Optyczne OPTYKA.

Więcej na www.pso.mtp.pl 

 


Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

FacebookTwitterGoogle Bookmarks
Tygi.pl - informacje, ciekawostki, porady