Polish Belarusian Czech Dutch English Estonian French German Hungarian Irish Italian Latvian Lithuanian Portuguese Russian Spanish Swedish Ukrainian

Email

Polecamy Tagi: salmed 2018 | targi | Targi Medyczne Kategoria: medycyna, zdrowie, uroda 20.12.2017 Agnieszka Matczyńska

Najbardziej oczekiwane wydarzenie dla branży medycznej w 2018 roku

salmed_2014Cyfrowa rewolucja, której doświadczamy wywiera coraz większy wpływ na nasze życie. Pewnie wkraczając w różne dziedziny gospodarki, nie pominęła także branży medycznej, w której zgodnie z najnowszymi prognozami wzrośnie wykorzystanie nowych technologii i zastosowanie systemów informatycznych.

Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED odbywające się w cyklu dwuletnim, doskonale wpisują się w panujące trendy. Będąc ich organizatorami  bacznie śledzimy sytuację w branży i analizujemy wszelkie doniesienia. Trzymając cały czas rękę na pulsie możemy śmiało stwierdzić, że SALMED to najbardziej oczekiwane wydarzenie dla branży medycznej w 2018 roku.

Co dwa lata tereny Międzynarodowych Targów Poznańskich stają się platformą wymiany wiedzy i doświadczeń profesjonalistów zawodowo związanych z branżą medyczną m.in.: menedżerów służby zdrowia, kadry zarządzającej placówkami medycznymi, lekarzy, diagnostów laboratoryjnych, rehabilitantów, ratowników medycznych oraz pielęgniarek i położnych. Podczas nadchodzącej edycji odbędzie się prezentacja ofert najważniejszych firm branży medycznej eksponujących na stoiskach produkty takie, jak: aparatura i instrumenty medyczne, wyposażenie szpitali, klinik i gabinetów medycznych, w tym meble, wyposażenie medyczne, sprzęt medyczny jednorazowego użytku, sprzęt laboratoryjny, rehabilitacyjny, fizjoterapeutyczny, sprzęt wykorzystywany w medycynie ratunkowej i ratownictwie medycznym oraz rozwiązania z zakresu technik komunikacji i informacji. Nowe produkty stanowią największą atrakcję dla gości targowych, a SALMED stanowi doskonałą okazję, aby zobaczyć dziesiątki nowych produktów w jednym miejscu. Na kilka tygodni przed targami jury złożone z ekspertów branży medycznej wyłoni spośród wystawców zwycięzców Konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich. To cenne wyróżnienie od lat jest synonimem najwyższej jakości produktów i usług na rynku.

Ważnym aspektem targów SALMED są wykłady, warsztaty, konferencje, spotkania biznesowe o charakterze naukowo-szkoleniowym organizowane przy współpracy z partnerami merytorycznymi i wsparciu wybitnych specjalistów. To dzięki kilkudziesięciu branżowym wydarzeniom z zakresu zarządzania, medycyny ratunkowej, architektury przestrzeni szpitalnych, laboratorium, rehabilitacji, pielęgniarstwa czy IT, uczestnicy otrzymują pełne spektrum wiedzy do wdrożenia niemal natychmiast po targach.

Szczegółowy plan wydarzeń, tematykę konferencji oraz listę wystawców podamy już
w krótce.

Więcej informacji na www.salmed.pl

 

 


Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

FacebookTwitterGoogle Bookmarks
Tygi.pl - informacje, ciekawostki, porady