Polish Belarusian Czech Dutch English Estonian French German Hungarian Irish Italian Latvian Lithuanian Portuguese Russian Spanish Swedish Ukrainian

Email

Polecamy Tagi: Modny ślub | targi | venus 2016 Kategoria: moda, odzież, biżuteria 05.12.2016 Agnieszka Matczyńska

Ponownie odliczamy do weselnego szaleństwa

modny_lZapraszamy na kolejne Ogólnopolskie Targi Modny Ślub oraz towarzyszący im  Salon Kosmetyki i Fryzjerstwa Ślubnego VENUS i Targi Prezentów Artystycznych STREFA HANDMADE, które odbędą się w Targach Kielce od 10 do 11 grudnia br.

Białe suknie, garnitury, limuzyny, zaproszenia, fotograficzne inspiracje po raz kolejny będą ozdobą targowych hal w ramach IX edycji Ogólnopolskich Targów Modny Ślub.

W 2014 r., po raz pierwszy po trwającym 5 lat spadku, nastąpił wzrost liczby zawartych małżeństw, zawarto ich ok. 188 tys., czyli więcej o ponad 7 tys. niż rok wcześniej. Niezmiennie wśród nowo zawartych związków ok. 82 proc. stanowią małżeństwa pierwsze, tj. panien z kawalerami (na wsi jest ich około 88 proc.). Zawarcie małżeństwa wiąże się ze skrupulatnie przygotowaną listą rzeczy, które są ważne, aby ten jeden dzień był zapamiętany na całe życie.

Nikogo nie dziwi już fakt, że aby zorganizować wesele należy przeznaczyć na ten cel kwoty pięciocyfrowe. Według Ogólnopolskiego Badania Nowożeńców przeprowadzonego przez portal fotograf-wesele.pl prawie jedna czwarta ankietowanych wydała nawet do 60 tys. złotych. Większość jednak zmieściła się w granicach 20-40 tys. złotych. Tylko 5% natomiast ta sztuka udała się z budżetem nieprzekraczającym 10 tys. złotych.

Wynika z tego, że młodzi oraz ich rodzice w ceremonię zaślubin i zabawę weselną inwestują nie tylko czas, ale i ogromne pieniądze. Targi Ślubne są dla nich okazją do znalezienia najlepszych inspiracji i wykonawców wielu weselnych usług.

Targi  Modny Ślub w 2015 roku

Ponad 4500 zwiedzających, których przez dwa dni gościliśmy w Targach Kielce miało szansę odszukać wśród setek ofert tę jedyną, odpowiadającą ich pomysłowi na najpiękniejsze wesele.

Na ponad 1100 metrach kwadratowych wystawy zaprezentowało się łącznie prawie 150 wystawców. Oferty ślubne i weselne jakie czekały na zwiedzających przykuwały uwagę symfonią kształtów, kolorów i pomysłowych połączeń. Firmy z branży ślubnej to ludzie, których pokłady kreatywności są niezmierzone, dlatego też stoiska cieszyły oko nie jednego estety.  Wystawcy przygotowali wiele konkursów i pokazów, w których udział mógł wziąć każdy. Dzięki temu oferta usług kosmetycznych, fryzjerskich czy barmańskich mogła zostać od razu skonsumowana.  Ogromnym zainteresowaniem zwiedzających cieszył się przegląd zespołów weselnych. W tym roku zaprezentowało się 6 zespołów, a na czas ich targowego grania sala E wypełniona była po brzegi.  Z kolei ponad 60 kreacji zostało wystawionych na Giełdzie Sukien Ślubnych. Panie miały szanse obejrzeć, przymierzyć i kupić suknię, w której zadebiutują na ślubnym kobiercu.

 

 


Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

FacebookTwitterGoogle Bookmarks
Tygi.pl - informacje, ciekawostki, porady