Polish Belarusian Czech Dutch English Estonian French German Hungarian Irish Italian Latvian Lithuanian Portuguese Russian Spanish Swedish Ukrainian

Email

Polecamy Tagi: Motor Show | targi | targi motoryzacyjne Kategoria: motoryzacja, transport, logistyka 03.04.2017 Agnieszka Matczyńska

Od czwartku POZNAŃ MOTOR SHOW

motor_show_2016_2Już w najbliższy czwartek, 6 kwietnia dniem prasowym rozpoczną się w Poznaniu największe w Polsce targi motoryzacyjne POZNAŃ MOTOR SHOW. Dla publiczności impreza będzie otwarta od 7 do 9 kwietnia (godz. 10-18). Na 50 000 m² powierzchni wystawienniczej Międzynarodowych Targów Poznańskich, w 14 pawilonach swoje oferty zaprezentuje 150 wystawców. Przewidywalna liczba zwiedzających to 133 000.

Tegoroczna edycja odsłoni pojazdy w ramach czterech salonów - samochodowego, motocyklowego, caravaningowego oraz ciężarowego. Niezliczona liczba atrakcji, międzynarodowych i polskich premier oraz wydarzeń towarzyszących m.in. pokazów stuntu, torów offroad czy car tuningu podkreśli niepowtarzalny charakter wydarzenia.

Na zwiedzających będą czekać m.in.: BMW, MERCEDES, CITROËN, INFINITI, MITSUBISHI, PORSCHE, VOLKSWAGEN, SEAT, ŠKODA, HYUNDAI, KIA, TOYOTA, HONDA, PEUGEOT, ALFA ROMEO, JEEP, LAND ROVER, FERRARI, VOLVO, SUZUKI, TESLA.

Motor Show Truck

Część poświęcona pojazdom ciężarowym na pewno przyciągnie pod targową iglicę właścicieli firm transportowych, przedstawicieli stowarzyszeń branżowych, dealerów pojazdów ciężarowych i dostawczych, kierowców zawodowych oraz wszystkich kochających klimaty trakerskie.  W Pawilonie czwartym oraz na przyległym parkingu zobaczymy wyjątkowo ciekawe trucki, między innymi amerykańską ciężarówkę Kenworth W 900. Dużym zainteresowaniem zwiedzających powinna cieszyć się także największa w Europie naczepa hotelowa, zbudowana przez firmę Łączyńscy z Gniezna. Pasjonatom ciężarówek w pawilonie 4 będą towarzyszyć VI Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników 2017 w kategorii Młody Mechanik oraz w kategorii Mechanik Zawodowy.

Wystawa Aut Modyfikowanych

W/A/M to wystawa aut po tuningu wizualnym oraz mechanicznym organizowana przez ekipę Black Zone. To wyjątkowe miejsce na terenie targów, gdzie będzie można zobaczyć przerobione w efektowny sposób auta. Oprócz licznej grupy zmodyfikowanych aut, odbędzie się 2 runda międzynarodowych zawodów DB Drag Racing Association Poland, czyli pomiary decybeli w najgłośniejszych autach w Polsce i nie tylko organizowana przez democar.pl.

Best Cars 2017

Best Cars 2017 to już 23. edycja motoryzacyjnego plebiscytu. Głosowanie odbywa się w 12 krajach Europy oraz w Chinach, Brazylii i Meksyku. Jury plebiscytu, którego członkiem może być każdy, wybiera najlepsze auta z 378 modeli podzielonych na 11 klas. Ogłoszenie polskich wyników odbędzie się podczas uroczystej gali zorganizowanej w ramach Poznań Motor Show 2017.

Custom Festival

Po raz ósmy w swojej historii i po raz szósty w ramach Poznań Motor Show redakcja magazynu motocyklowego „Custom” organizuje Mistrzostwa Polski Motocykli Customowych. W pawilonie 7 będzie można zobaczyć najlepsze customowe maszyny jakie wyjechały z polskich warsztatów w ostatnim czasie. Strefę Custom wypełniają: długie i smukłe choppery, potężne cruisery, komfortowe baggery, zgrabne cafe racery, agresywne street fightery, klimatyczne motocykle w oldschoolowym stylu, imponujące trójkołowce oraz customy na bazie motocykli pochodzących z krajów byłego bloku wschodniego. Wszystkie te dwu i trójkołowe cudeńka zbudowane są przez ludzi obdarzonych niewyczerpaną wyobraźnią i zmysłem estetycznym, które łączą z wysokimi umiejętnościami warsztatowymi. Tylu niepowtarzalnych motocykli napędzanych benzyną i marzeniami nie zobaczycie w naszym kraju w jednym miejscu nigdzie indziej!

Pokazy Stuntu

To ekstremalne emocje, zagwarantowane przez kaskaderskie pokazy motocykli i quadów. Jedno koło w górze to za mało, a trzy to jeszcze wyzwanie. Leszek "Leo" Gołaszewski to pełen pasji zawodnik stunt ridingowy, który dzięki swojej niekonwencjonalnej jeździe z wykorzystaniem ATV jest jednym z nielicznych tego typu akrobatów w Europie. Początkowo jego motoryzacyjna przygoda związana była z motocrossem, jednak z biegiem lat to właśnie stunt stał się nieodłącznym elementem jego życia. Leo Stunt  to setki godzin spędzonych na treningach, , tysiące przejechanych kilometrów i góry zdartych opon- wszystko po to by każdego roku móc udzielać kilkunastu pełni profesjonalnych pokazów na terenie całej Polski.

Zlot Caravaningu

Jest nieodzownym elementem salonu caravaningowego. Już po raz piąty targowe tereny zostaną zdominowane przez miłośników spędzania wolnego czasu w „domu na czterech kółkach”. Każdy taki zlot, to okazja do spotkań, rozmów, wymiany cennych doświadczeń i co ważniejsze, planowania wspólnych wyjazdów na rozpoczynający się nowy sezon. To również wędrówki między pojazdami, zwiedzanie wnętrz i porównywanie akcesoriów.

 

Więcej na www.motorshow.pl

 


Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

FacebookTwitterGoogle Bookmarks
Tygi.pl - informacje, ciekawostki, porady