Polish Belarusian Czech Dutch English Estonian French German Hungarian Irish Italian Latvian Lithuanian Portuguese Russian Spanish Swedish Ukrainian

Email

Tagi: Expovortal | reklama Kategoria: Expovortal 30.06.2010 Alojzy Kuca

Reklama

NASI CZYTELNICY TO TWOI KLIENCI
MNOŻYMY KORZYŚCI Z TARGÓW

Renoma.
Jesteśmy jedynym w Polsce i jednym z nielicznych w Europie stałym, profesjonalnym portalem targowym.  Towarzyszymy wszystkim najważniejszym imprezom targowym w kraju i w Europie.

Doświadczenie.
Oferujemy Państwu najlepszą wiedzę i doświadczenie w znajomości rynku targowego oraz w reklamie i promocji targowej.

Skuteczność.
Tradycyjnie pełnimy rolę prestiżowego katalogu ofert targowych, podręcznego informatora i przewodnika po targach. W świecie biznesu jesteśmy uznanym źródłem wiedzy i opinii o polskich targach i konkretnej informacji o polskiej ofercie targowej. W reklamie targowej dajemy najwięcej.

Oferujemy stałą obecność Waszej firmy na najważniejszych imprezach targowych, w centrach biznesu, organizacjach gospodarczych, biurach radców handlowych i wśród najbardziej zainteresowanych i kompetentnych przedsiębiorców. Ułatwiamy kontakt z nowymi partnerami, kooperantami i handlowcami.

Expovortal. Dziennik Targowy adresowany jest  do  ponad milionowej rzeszy uczestników targów, w tym dla około 80 tysięcy polskich wystawców. Z naszych badań  wynika, że czytają nas przedsiębiorcy, menedżerowie firm, marketingowcy i ludzie biznesu. To dla nich każdego dnia przygotowujemy serwis targowy, w którym – poza stałymi działami – zajmujemy się przede wszystkim znaczeniem targów dla gospodarki oraz miejscem targów w ekonomii. Często ostatnio pisaliśmy, że targi, niestety,  nie są tematem publicznej debaty, że tak ważny instrument ekonomii, gospodarki i życia publicznego nie znajduje należnego targom miejsca w polityce gospodarczej i w mediach.

Nasza oferta promocyjna i reklamowa  to dwa pakiety:

 1. Pakiet partnerski – dedykowany jest organizatorom targów w Polsce, przedsiębiorstwom usług targowych, członkom Polskiej Izby Przemysłu Targowego oraz  wystawcom.

OFERTA PROMOCYJNA DLA ORGANIZATORÓW TARGÓW I PRZEDSTAWICIELSTW TARGOWYCH W ROKU 2012

Expovortal.com. Dziennik Targowy to jedyny w Polsce portal dedykowany wyłącznie targom.

To idealne miejsce stworzone dla organizatorów targów, ponieważ głównym celem Expovortalu.com jest promocja imprez targowych i budowanie marki targów. Taka jest ocena ponad 300 tys. naszych czytelników – szefów firm, menedżerów targowych, przedsiębiorców i handlowców - uczestników targów w 2011 roku. Specjalne strefy banerowe i tekstowe na stronie głównej i w częściach branżowych zarezerwowane są specjalnie dla tematyki targowej.

Po 6 latach dojrzewania do obecnego kształtu, chcąc dalej rozwijać projekt i z powodzeniem realizować naszą misję zapraszamy Państwa do współpracy na nowych warunkach.
Proponujemy, żeby współpraca między Expovortal.com a organizatorem targów lub przedstawicielem organizatora, promującym siebie, własna markę i imprezy targowe, odbywała się od 2012 roku na dwa sposoby, poprzez:

I. Umowę Patronacką – na podstawie której w okresie dwunastu miesięcy, od stycznia do grudnia 2012 roku , organizator lub przedstawiciel organizatora będzie miał do dyspozycji bezpłatne miejsca na stronie www.expovortal.com, do promowania konkretnych imprez, które będą przedmiotem Umowy Patronackiej.

II. Umowę Promocyjną – która jest 12-to miesięcznym odpłatnym pakietem abonamentowym, w czasie którego organizator lub przedstawiciel organizatora uzyskuje możliwość promowania się na www.expovortal.com w następujący sposób:

1.    Promocja imprezy targowej w „Kalendarzu targowym”:
W „Kalendarzu targowym”, który jest najczęściej oglądaną zakładką, w górnej jego części zawierającej „polecane imprezy targowe” (wyróżnione żółtym podkładem), zostaną zamieszczone nazwy imprez i terminy promowanych imprez z dodatkową informacją akwizycyjną i marketingową. Impreza targowa uzyskuje status „polecana impreza targowa” i jest promowana chronologicznie na stronie głównej i podstronach branżowych w miejscu pod tym samym tytułem. Prezentacja w kalendarzu targowym może być rozbudowana o dodatkowe informacje marketingowe i akwizycyjne.
Koszt: 1000 zł rocznie netto za jedną imprezę (lub kilka imprez w tym samym terminie)

2.     Promocja  imprezy targowej w zakładce „Wiadomości polecane”:
Każda informacja o imprezie targowej uzyskuje status „polecamy” i jest umieszczana w miejscu pod tym samym tytułem w górnej części głównej strony expovortal.com , w porządku chronologicznym, a na podstronach branżowych jest wyróżniona słowem „polecamy”. Liczba przesłanych przez organizatora informacji jest nieograniczona. Również jej objętość i liczba zdjęć.
Koszt: 1000 zł rocznie netto za promocję jednej imprezy (bez względu na liczbę publikacji)

3. Promocja organizatora lub przedstawiciela w zakładce „Organizatorzy targów”. Wizytówka firmy: To najbardziej prestiżowa, marketingowo najbardziej opiniotwórcza, i po kalendarzu targowym, najczęściej czytana zakładka. Jest to rozbudowana informacja o przedsiębiorstwie targowym, pełna wizytówka firmy z logo organizatora, adresografią, zdjęciami pawilonów i terenów targowych, historią, danymi kontaktowymi i pełnym kalendarzem imprez. aktywnymi linkami.
Dodatkowo organizator otrzymuje bezpłatnie baner 600x100 dpi, rotacyjny, przy winiecie Expovortalu, reklamujący organizatora targów.
Koszt: 2 500 zł netto rocznie

4.    Reklama w bannerze głównym, nad winietą, stałym, 950x125 dpi, treść dowolna.
Koszt 1400 zł netto miesięcznie. Bardzo skuteczne!


Kontakt:
Agnieszka Matczyńska
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
tel.667 170 522 

2. Pakiet ekonomiczny skierowany jest do wszystkich przedsiębiorców, firm i organizacji gospodarczych.


  Dodaj komentarz


  Kod antysapmowy
  Odśwież

  FacebookTwitterGoogle Bookmarks
  Tygi.pl - informacje, ciekawostki, porady