Polish Belarusian Czech Dutch English Estonian French German Hungarian Irish Italian Latvian Lithuanian Portuguese Russian Spanish Swedish Ukrainian

Email

Polecamy Tagi: gardenia | Konwent Blogosfery Ogrodniczej | targi Kategoria: rolnictwo, ogrodnictwo, leśnictwo 13.06.2017 Agnieszka Matczyńska

Ogólnopolski Konwent Blogosfery Ogrodniczej

Konwent_Blogosfery_OgrodniczejBlogerzy, również ci związani z tematyką ogrodniczą, mają w sobie moc i charyzmę, która pozwala budować wokół siebie i swoich inicjatyw prawdziwe, lojalne i zawsze niepowtarzalne społeczności.

Doceniając niezwykły wkład w promocję ogrodnictwa, zdrowego trybu życia i tak ważnej dziś równowagi, czyli life balance, Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA wraz z czasopismem „Lider Branży Ogrodniczej” podjęły się niezwykle przyjemnego wyzwania organizacji pierwszego w historii Ogólnopolskiego Konwentu Blogosfery Ogrodniczej! W dniach 30 czerwca i 1 lipca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich pojawią się najpopularniejsi blogerzy, vlogerzy i youtuberzy ogrodniczy, którzy podobnie jak ich fani, mają zielone serca.

Wydarzenie dla pasjonatów rozpocznie się Festiwalem Reklamy Ogrodniczej oraz wieczornym grillowiskiem w towarzystwie twórców internetowych. Następnego dnia będzie już bardzo merytorycznie. Gwiazdy opowiedzą o swoich ogrodniczych fascynacjach, najnowszych odkryciach i pasji, która pozwala pogłębiać ich wiedzę i umiejętności. Zwieńczeniem spotkania będą pikniki w poznańskich parkach i zwyczajne-niezwyczajne bycie razem w otoczeniu zieleni.

- Niepodważalnym atutem wydarzenia jest możliwość bycia razem, bezpośredniego spotkania z ludźmi, którzy czują jak my, podobnie postrzegają świat i wyznają bliskie nam wartości – mówi Ilona Rosiak-Łukaszewicz, koordynator wydarzenia. – Atmosfera, jaka będzie towarzyszyć Ogólnopolskiemu Konwentowi Blogosfery Ogrodniczej z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczestników. Zadbają o to nie tylko organizatorzy, ale i sami blogerzy, którzy wcielą się w golę gospodarzy tego eventu.

Short info:

Ogólnopolski Konwent Blogosfery Ogrodniczej

30.06.-1.07.2017 r.

Międzynarodowe Targi Poznańskie, pawilon 15, sala 0AB

Gwiazdami wydarzenia będą m.in.: Wojciech Wardecki w-ogrodzie.com, Tomasz Ciesielski bankfoto.net, Cezar&Daro Sobczynscy-Brys miejskiogrodnik.pl, Ewa Gryguc ogrodyewy.pl, Andrzej Zawadzki zimozielonyogrod.pl, Iwona Rogucka elfizakatek i wielu innych.

Bilety do nabycia na: https://tixer.pl/ogolnopolski-konwent-blogosfery-ogrodniczej-poznan-2017-06-30-1900,467,10520.html

Więcej informacji na: www.gardenia.mtp.pl oraz https://www.facebook.com/events/957751917700269/

 


Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

FacebookTwitterGoogle Bookmarks
Tygi.pl - informacje, ciekawostki, porady