Polish Belarusian Czech Dutch English Estonian French German Hungarian Irish Italian Latvian Lithuanian Portuguese Russian Spanish Swedish Ukrainian

Email

Polecamy Tagi: roltechnika | targi | wystawa rolnicza Kategoria: rolnictwo, ogrodnictwo, leśnictwo 10.07.2017 Agnieszka Matczyńska

Wystawa Rolnicza ROLTECHNIKA

roltechnika_1_staryWystawa Rolnicza ROLTECHNIKA oraz odbywający się w tym samym czasie Festiwal Starych Ciągników to jedyne miejsce w naszym kraju, w którym biznes łączy się z fantastycznymi emocjami oraz wielką pasją. Podczas dwudniowego eventu, który co roku odbywa się w Wilkowicach koło Leszna, granice między handlem, a dobrą zabawą kolejny raz przestaną mieć znaczenie.

XII edycja Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA odbędzie się w dniach 19-20 sierpnia. Jak co roku towarzyszyć jej będzie XVI Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka. Uczestnicy obu wydarzeń mogą być pewni, że czeka ich wiele pozytywnych emocji, porządna dawna wiedzy na temat nowych i starych ciągników, a także wiele dodatkowych atrakcji. Dwa dni spędzone na świeżym powietrzu to również świetna okazja do rozmów z przedstawicielami firm rolniczych oraz pasjonatami kultowych maszyn. Dla wystawców ROLTECHNIKA to element należący do strategii rozwoju przedsiębiorstwa, a także narzędzie do kreowania wizerunku firmy. To również czas na zaprezentowanie oferty rolnikom poszukujących konkretnych rozwiązań i nawiązania kontaktów biznesowych. Każdy, kto choć raz uczestniczył w Wystawie wie, że spośród bogatego wachlarza polskich imprez plenerowych, to właśnie ROLTECHNIKA może dać wyraźne profity. Głównym z nich jest możliwość przedstawienia produktów i usług bardzo szerokiemu gronu odbiorów. Wśród odwiedzających spotkać można właścicieli i osoby zarządzające gospodarstwami rolnymi, którzy zdają sobie sprawę z tego, że zapoznanie się z nowościami na rynku oraz wymiana wiedzy z pewnością pozwoli zoptymalizować funkcjonowanie gospodarstwa.

Dodatkową wartością, zarówno dla wystawców, jak i zwiedzających, jest możliwość udziału
w wydarzeniach towarzyszących. Jednym z nich jest Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych. – W ubiegłym roku to widowiskowe wydarzenie zgromadziło ponad 140 przedstawicieli z Polski, Czech, Holandii oraz Austrii, którzy zaprezentowali blisko 200 odrestaurowanych traktorów i maszyn rolniczych. Ponadto program festiwalu bogaty był w liczne spotkania, które przyciągnęły do Wilkowic pasjonatów techniki zabytkowej nie tylko z Polski, ale także z Czech i Niemiec - tłumaczy Łukasz Rachubinski.

Wystawę Rolniczą ROLTECHNIKĘ powinni odwiedzić rolnicy z całej Polski wraz ze swoimi rodzinami, a także osoby spragnione magicznej wycieczki w dawne czasy. Organizatorami ROLTECHNIKI i Festiwalu są Międzynarodowe Targi Poznańskie, Gmina Lipno, Klub Traktor i Maszyna, Gminny Ośrodek Kultury Lipno, Parafia „Ewangelicko-Augsburska".

 

 

 


Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

FacebookTwitterGoogle Bookmarks
Tygi.pl - informacje, ciekawostki, porady