Polish Belarusian Czech Dutch English Estonian French German Hungarian Irish Italian Latvian Lithuanian Portuguese Russian Spanish Swedish Ukrainian

Email

Polecamy Tagi: roltechnika | targi | wystawa rolnicza Kategoria: rolnictwo, ogrodnictwo, leśnictwo 25.07.2017 Agnieszka Matczyńska

Wystawa Rolnicza ROLTECHNIKA za niecały miesiąc

roltechnika_4W dniach 19-20 sierpnia w Wilkowicach odbędzie się Wystawa Rolnicza ROLTECHNIKA, która tradycyjnie towarzyszyć będzie Ogólnopolskiemu Festiwalowi Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka.

XII edycja Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA oraz XVII odsłona Festiwalu Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych po raz kolejny potwierdzą, że branża rolnicza ma się doskonale. Te dwa odbywające się w jednym miejscu i czasie wydarzenia doskonale się uzupełniają, stwarzając dobre warunki do nawiązania kontaktów handlowych i miłej zabawy. – Liczymy, że kolejny raz wydarzenie przyciągnie rzesze odwiedzających, którzy podzielą się miłością i pasją do zabytkowych maszyn rolniczych, a także zapoznania się z nowymi trendami w sektorze maszyn rolniczych – podkreśla Łukasz Rachubiński, dyrektor projektu.

Wystawa Rolnicza ROLTECHNIKA oraz Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych mają bardzo dużo do zaoferowania odwiedzającym. Po pierwsze – szeroką ofertę nowych maszyn rolniczych i sprzętu niezbędnego podczas prac polowych, po drugie wspaniały klimat umożliwiający rozmowy biznesowe i uzyskanie wsparcia merytorycznego od przedstawicieli firm rolniczych. Po trzecie bogatą wędrówkę do przeszłości pomagającą poznać polską tradycję rolniczą.

Podczas tegorocznej edycji Wystawy będzie można zapoznać się z ofertą blisko 60 firm rolniczych, które zaprezentują swoje produkty na profesjonalnie przygotowanym terenie. – Wystawa Rolnicza ROLTECHNIKA to jeden z ważniejszych przystanków w kalendarzu imprez rolniczych w naszym kraju – zapewnia Łukasz Rachubiński.

W tym rok podczas Festiwalu będzie można podziwiać około 200 odrestaurowanych traktorów
i maszyn rolniczych. Wśród nich pojawią się m.in. Ursus C-328 z 1967 roku, Ferguson TE-20 rocznik 49, Ferguson z 1948 czy Zetor 25 A z 1952, a także kosiarka konna pochodząca z 1957. Organizatorzy przewidują również wydarzenia towarzyszące jak: parada starych ciągników i maszyn rolniczych, traktor pulling, wyścigi traktów, pokazy na polu manewrowym. Wystawa Rolnicza ROLTECHNIKA będzie również okazją do zmierzenia się z torem sprawnościowym w ramach turnieju „Precyzyjny Gospodarz”, który zorganizuje portal rolniczy Gospodarz.pl.

Do udziału zapraszamy rolników wraz z całymi rodzinami. Teren wystawy otwarty będzie w godzinach 9.00-17.00. Cena biletu wynosi 5 zł. Dla dzieci do lat 7 wejście jest darmowe. Zwiedzający będą mieć do dyspozycji bezpłatny parking.

Więcej informacji na www.roltechnik.pl


Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

FacebookTwitterGoogle Bookmarks
Tygi.pl - informacje, ciekawostki, porady