Polish Belarusian Czech Dutch English Estonian French German Hungarian Irish Italian Latvian Lithuanian Portuguese Russian Spanish Swedish Ukrainian

Email

Polecamy Tagi: agro show bednary | targi | wystawa rolnicza Kategoria: rolnictwo, ogrodnictwo, leśnictwo 21.08.2017 Agnieszka Matczyńska

Niebawem Agro Show w Bednarach

Agro_show_bednaryPolska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych w tym roku już po raz XIX organizuje Międzynarodową Wystawę Rolniczą AGRO SHOW. Wystawa odbędzie że w dniach 22-25 września w Bednarach, koło Poznania, w gminie Pobiedziska.

AGRO SHOW jest doskonałym miejscem by zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami dla rolnictwa.

Ponad 700 wystawców zaprezentuje swoje oferty. Wystawa to nie tylko maszyny i urządzenia. AGRO SHOW to kompleksowa impreza, gdzie rolnicy mogą zapoznać się także z najnowszą propozycją środków ochrony roślin, nawozów, nasion, elementów wyposażenia budynków inwentarskich, czy wreszcie całą gamą usług dla rolnictwa. To miejsce gdzie znajdą wszystko co niezbędne jest do prowadzenia nowoczesnego gospodarstwa rolnego. Jest to jedyna taka okazja w roku aby w jednym miejscu zapoznać się z najnowszymi produktami dedykowanymi dla rolnictwa, ale także wymienić doświadczenia, spotkać się z producentami i dealerami maszyn i urządzeń, porozmawiać z fachowcami i u źródeł zaczerpnąć niezbędnej wiedzy. To wreszcie okazja by zobaczyć maszyny podczas pracy podczas zaaranżowanych pokazów.

Na tegorocznym ARGO SHOW planowane są również seminaria, a także stoiska doradcze agend Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, gdzie będzie można bezpośrednio zadać pytanie na nurtujące pytania.

Podczas XIX AGRO SHOW rozstrzygnięte zostaną konkursy organizowane przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych: Serwis na Medal, Mechanik na Medal i Młody Mechanikna Medal – konkurs kierowany do uczniów szkół rolniczych. Dodatkowo wszyscy, którzy odwiedzą wystawę będą mogli wziąć udział w interaktywnej „ŚCIEŻCE EDUKACYJNEJ”. Tradycyjnie zarówno wstęp na teren AGRO SHOW, jak i skorzystanie z parkingów jest bezpłatne. Dodatkowo każdy odwiedzający otrzyma przy wejściu bezpłatny katalog, w którym znajdzie dane wszystkich wystawców oraz będzie mógł skorzystać z bezpłatnego dostępu do Internetu Wi-Fi. Serdecznie zapraszamy na Wystawę AGRO SHOW 2017.

 


Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

FacebookTwitterGoogle Bookmarks
Tygi.pl - informacje, ciekawostki, porady