Polish Belarusian Czech Dutch English Estonian French German Hungarian Irish Italian Latvian Lithuanian Portuguese Russian Spanish Swedish Ukrainian

Email

Polecamy Tagi: Polagra - Premiery | targi | targi rolne Kategoria: rolnictwo, ogrodnictwo, leśnictwo 28.09.2017 Agnieszka Matczyńska

POLAGRA-PREMEIRY - niebawem mija termin zgłoszeń

polagra-premiery_17_2_12Światowe premiery, nowinki technologiczne, biznes, wiele nowych kontaktów – tak w skrócie zapowiadają się Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMEIRY, które w styczniu 2018 roku odbędą się w sercu Wielkopolski. Już dziś warto pomyśleć o przyszłości i zaplanować udział w Targach POLAGRA-PREMIERY. Termin zgłoszeń mija 13 października.

Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY to największe halowe targi w naszym kraju. To również jedna z ważniejszych imprez dla branży rolniczej w Europie. Wyróżnia ją bardzo imponująca ekspozycja oraz niesamowita atmosfera, która nie tylko sprzyja nawiązaniu kontaktów biznesowych, ale i przyciąga dziesiątki tysięcy rolników.

 Inauguracja sezonu dla rolników

 Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY odbędą się w dniach 18-21 stycznia 2018 roku już po raz siódmy i staną się pierwszym spotkaniem, na którym możliwa będzie prezentacja premier na 2018 rok. Klienci będą spragnieni nie tylko nowości produktowych, ale i wiedzy oraz informacji na temat obecnie panujących trendów. – Jednak to innowacyjne rozwiązania są głównym powodem dla którego zwiedzający odwiedzają Poznań. Aż 83 % gości deklaruje, że jest to najważniejszy powód, dla którego decydują się wziąć udział w targach – podkreśla Jakub Patelka, dyrektor projektu. Wystawcy, którzy zgłoszą swój udział już teraz, mogą skorzystać z bezpłatnej promocji oferty na stronie Targów POLAGRA-PREMIERY, publikacjach targowych oraz w mediach. Wcześniejsze zgłoszenie udziału gwarantuje zdecydowanie dłuższą promocję produktów i usług.

 POLAGRA-PREMIERY to wielowymiarowe partnerstwo

 –  Targi POLAGRA-PREMIERY to bardzo ważne w branży wydarzenie, które od wielu lat integruje środowisko rolnicze. To miejsce prezentacji nowości sprzętowych na nadchodzący sezon z całego świata, ale i spotkań ze znakomitymi osobistościami. Targi to również bardzo ważny element kultury rolniczej, rozwijającej sektor. Sukces, jaki od lat towarzyszy Targom POLAGRA-PREMIERY, to efekt wielowymiarowego partnerstwa z producentami i dystrybutorami reprezentującymi renomowane marki sprzętu rolniczego, mediami branżowymi oraz związkami i stowarzyszeniami – zaznacza Jakub Patelka. – To dzięki wielopłaszczyznowej, wieloletniej współpracy udało się przygotować niespotykaną w Polsce skalę ekspozycję i biznesową atmosferę, która przyciąga rolników. Działania zawsze opieramy o znajomość branży i opinię naszych parterów biznesowych. Dlatego cały czas pytamy o zdanie, szanujemy je i realizujemy targi tak, aby stworzyć optymalne warunki do pozyskiwania przez wystawców nowych klientów – dodaje Jakub Patelka.

 Nowość: program HOSTED BUYER

 Międzynarodowe Targi Poznańskie, organizator Targów POLAGRA-PREMIERY, zapewnia wielomiesięczną kampanię promującą wystawców i ich produktów przed targami. Przy promocji Targów podczas przyszłorocznej edycji został uruchomiony program HOSTED BUYER, którego celem jest  rozwój wymiaru handlowego pomiędzy polskimi producentami i kontrahentami z zagranicy, poprzez aranżowanie indywidualnych spotkań kluczowych kupców zagranicznych z wybranymi przez nich wystawcami. W ramach programu HOSTED BUYER Targi odwiedzi ściśle wyselekcjonowana grupa kupców i kadra zarządzająca z całej Europy, w szczególności dealerzy maszyn rolniczych i importerzy.  – Korzyść dla wystawców to  większa efektywność wystąpienia na targach i  skrócenie czasu dotarcia do kontrahentów – tłumaczy Jakub Patelka. – Naszym obowiązkiem jest zapewnienie wystawcom nie tylko komfortowych warunków wystawienniczych, ale przede wszystkim kontakt z międzynarodową publicznością. Podczas edycji 2018 rozwiniemy również formułę szkoleń dla dealerów – pointuje.

POLGRA-PREMIERY ponownie w 13 pawilonach

W 2018 roku Targi POLGRA-PREMIERY ponownie zajmą 13 pawilonów wystawienniczych. Wzorem lat ubiegłych zakres tematyczny obejmie technikę, hodowlę i uprawę.

 

Więcej informacji na www.polagra-premiery.pl

 


Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

FacebookTwitterGoogle Bookmarks
Tygi.pl - informacje, ciekawostki, porady