Polish Belarusian Czech Dutch English Estonian French German Hungarian Irish Italian Latvian Lithuanian Portuguese Russian Spanish Swedish Ukrainian

Email

Polecamy Tagi: agro - park | targi | targi rolnicze Kategoria: rolnictwo, ogrodnictwo, leśnictwo 05.01.2018 Agnieszka Matczyńska

Targi Rolnicze AGRO-PARK w Lublinie już w marcu

agro_park_lubinTargi Rolnicze AGRO-PARK charakteryzują się stabilnym i systematycznym rozwojem. Atmosfera panująca podczas całego wydarzenia oraz profesjonalne podejście do organizacji imprezy umożliwiły pozyskać lojalne grono wystawców, którzy od lat uczestniczą w Targach. Impreza ma również wierne grono wśród odwiedzających, dla których AGRO-PARK to obowiązkowy przystanek w kalendarzu. XI odsłona Targów odbędzie się w dniach 3-4 marca 2018 roku w Lublinie.

Targom Rolniczym AGRO-PARK w Lublinie towarzyszy jedno główne założenie. Jest nim zapewnienie uczestnikom wydarzenia pełnej satysfakcji z czasu spędzonego na Targach. – 10-letnia tradycja oraz sukces poprzednich edycji dowodzi, że Targi to ważne wydarzenie w branży, które sprostało oczekiwaniom uczestników – zapewnia Łukasz Rachubiński, dyrektor projektu ze strony Międzynarodowych Targów Poznańskich. – Mamy nadzieję, że kolejna edycja imprezy zmobilizuje jeszcze większą liczbę rolników do przyjazdu do Lublina i zapoznania się z nowymi rozwiązaniami na sezon 2018 – dodaje. W 2017 roku Targi AGRO-PARK odwiedziły aż 27 102 osoby.

Czas wytężonej pracy

Targi Rolnicze AGRO-PARK w Lublinie odbędą się już w marcu. Do wydarzenia zostały niespełna trzy  miesiące. – Dla zespołu organizacyjnego nastał czas bardzo intensywnych działań, które skupiamy
z jednej strony na szerokiej promocji wydarzenia w mediach branżowych i konsumenckich, z drugiej zaś na zapewnieniu zwiedzających bogatej oferty – tłumaczy Mirosław Wituch, dyrektor projekty ze strony Targów Lublin. – W branży rolniczej to właśnie wystawcy oraz ich oferta to główny wabik na dla odwiedzających. W 2017 roku Targi Lublin gościły  208 firm. – Liczymy, że frekwencja wśród wystawców w 2018 roku zostanie utrzymana – dodaje.

Nowe modele ciągników

W każdej branży można wskazać na tzw. produkty pierwszej potrzeby. W przypadku rolników maszyny dużego kalibru to najważniejszy asortyment, bez którego targi nie mogą się odbyć. Na nich właśnie swoją uwagę koncentruje zarówno hobbysta, jak i profesjonalny odwiedzający. Wzorem lat ubiegłych ekspozycja wystawiennicza Targów AGRO-PRAK zbudowana będzie wokół kilkudziesięciu modeli ciągników, które znajdą zastosowanie w gospodarstwie o każdej wielkości. W pawilonach będą prezentowane również nowe modele kombajnów zbożowych oraz cały niezbędny sprzęt do wiosennych zasiewów czy pierwszych sianokosów. Wśród wystawców pojawią się też firmy mające w swojej ofercie silosy i wyposażenie serwisów rolniczych. Podczas Targów AGRO-PARK w Lublinie ofertę dopełnią hodowle roślin, które zaprezentują materiał siewny przeznaczony dla tego regionu Polski.

Wstęp bezpłatny

Organizacja wydarzeń, które cieszą się popularnością podczas Targów AGRO-PARK stała się już tradycją. Odwiedzający mogą być pewni, że w programie pojawią się ciekawe wykłady, które poruszą ważne dla branży zagadnienia. Wstęp na targi jest bezpłatny. Organizatorzy przewidzieli też dofinansowanie dla grup zorganizowanych, które zgłoszą swój udział w Targach.

Więcej informacji na agropark.pl

 


Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

FacebookTwitterGoogle Bookmarks
Tygi.pl - informacje, ciekawostki, porady