Polish Belarusian Czech Dutch English Estonian French German Hungarian Irish Italian Latvian Lithuanian Portuguese Russian Spanish Swedish Ukrainian

Email

Polecamy Tagi: targi | targi dla seniorów | viva seniorzy Kategoria: turystyka, sport, hobby 28.04.2017 Agnieszka Matczyńska

Już niebawem największe w Polsce targi dla seniorów

viva_seniorzy_2017Największe targi dla seniorów w Polsce już w połowie maja w Poznaniu! Bogaty program wydarzeń, ekspozycja wystawców i niecodzienne aktywności – to wszystko będzie czekało na zwiedzających w dniach 12-13 maja na Targach Poznańskich.

Warsztaty ze zdobienia paznokci w wykonaniu Instruktorki Akademii Semilac Magdaleny Tym, nauka zakładania konta na Facebooku oraz stosowania tej aplikacji w celu poznania znajomych, z którymi niedługo spotkamy się na żywo podczas zaplanowanych wakacji oraz spotkania z gwiazdami i możliwość zdobycia autografów – to tylko niektóre propozycje dla seniorów, którzy zdecydują się wybrać na Targi VIVA SENIORZY!

W odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby zwiedzających ekspozycja wydarzenia składa się z takich segmentów jak: zdrowie, sport, turystyka, praca i edukacja, uroda                  i styl, nowe technologie i media, pasje, prawo i finanse. Targom towarzyszy bogaty program prelekcji i wykładów poświęconych profilaktyce zdrowotnej, warsztatów edukacyjno-rozwojowych i artystycznych oraz zajęcia terapii ruchowej.

Nieodłącznym elementem wydarzenia są występy artystów polskiej estrady. Gwiazdą tej edycji będzie Ewa Bem! Ponadto zobaczyć będzie można także fragmenty musicalu „Zakonnica w przebraniu” Teatru Muzycznego w Poznaniu oraz spektakl muzyczny „BODO…tanga”. Organizatorzy zapraszają również na spotkanie z Teresą Lipowską – aktorką serialu „M jak Miłość”, która czytać będzie wiersze Jeremiego Przybory.

Szczegółowe informacje oraz program: www.vivaseniorzy.pl

 


Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

FacebookTwitterGoogle Bookmarks
Tygi.pl - informacje, ciekawostki, porady