Polish Belarusian Czech Dutch English Estonian French German Hungarian Irish Italian Latvian Lithuanian Portuguese Russian Spanish Swedish Ukrainian

Email

Polecamy Tagi: FIT-EXPO | targi | targi fitness Kategoria: turystyka, sport, hobby 12.05.2017 Agnieszka Matczyńska

Dziś rozpoczynają się w Poznaniu targi fitness FIT-EXPO

fit_expo_2016Jeśli dbasz o dobrą linię, zdrowo się odżywiasz lub planujesz latem wskoczyć w seksowne bikini, targi FIT-EXPO 12-14 maja 2017 w Poznaniu są wydarzeniem, które po prostu musisz odwiedzić!

Strefa Women's Health Polska. W tym miejscu znajdziesz najbardziej fit magazyn i zaproszonych przez redakcję specjalistów! Własnie tam dołączysz do bezpłatnych treningów z najlepszymi instruktorkami i instruktorami, nauczysz się jak skomponować dietę 1500 kcal i jak zrobić własnoręcznie fit-batony

Nowości! Jesteś zawsze na czasie? Interesujesz się nowościami fitness? Wystawcami targów są najważniejsze w Polsce firmy produkujące / dystrybuujące sprzęt, dostarczające całe know-how do klubów fitness. Dlatego na FIT-EXPO znajdziesz wszystkie trendy, które za chwile pojawią się kubach fitness / siłowniach! Wśród nowości będą nie tylko akcesoria, sprzęt fitness, ale zupełnie nowe koncepty treningowe oparte na zdobyczach medycyny i technologii XXI wieku.

Podniebne show! W niedzielę Powietrzne akrobacje na rurze i kole wykonywane przy muzyce przyciągną tłumy, które obejrzą Mistrzostwa Polski w POLE SPORT. W 8 kategoriach wystartuje 60 zawodniczek (w tym 3 mężczyzn). Zwycięzcy będą reprezentować Polskę na European Championship of Air Power Athletics 2017 oraz World Championship Air Power Athletics. Atmosferę na scenie skutecznie rozgrzeją dwie prowadzące: Kasia Bigos – zawodnika pole dance, trenerka fitness, dziennikarka i m.in. mistrzyni Europy w Pole Sport oraz Anne-Marie Kot – wielokrotna mistrzyni Świata Pole Sport oraz uczestniczka programów telewizyjnych takich jak Mam Talent, Supertalent, Ninja Warrior.

Dawka kondycji: Międzynarodowa Konwencja Fitness EU4YA powered by tiguar jest do tej pory największym wydarzeniem fitness w Polsce. Ponad 1000 osób, wśród których będą instruktorzy i instruktorki fitness, ale też dziewczyny, które  po prostu kochają ruch będzie ćwiczyć w 13 strefach. EU4YA to niezły wycisk, który daje siłę, energię i witalność. Jsteście gotowe na wyzwania i ćwiczenia w: 4 strefach AEROBIC & FITNESS, 3 strefach BODY & MIND, 3 strefach TRENERA PERSONALNEGO, 3 strefach WYKŁADOWYCH? (Uwaga: jest to wydarzenie dodatkowo płatne, w cenie jest już bilet na targi).

Trampolinowy maraton! Trampoliny biją rekordy popularności, dlatego jeśli je pokochaliśmy, w sobotę, 13 maja na FIT-EXPO poskaczemy wraz z innymi podczas Akademii PowerJump! Do przejścia (przeskoczenia) będą aż trzy poziomy trudności: PowerJump basic, PowerJump soft oraz PowerJump strong. Taki trening grupowy poprawi nastrój i doda jeszcze więcej energii (Uwaga: jest to wydarzenie dodatkowo płatne, w cenie jest już bilet na targi).

Super odlotowe ciuchy! Fitness to kolor i energia. Jeśli ćwiczysz regularnie, potrzebujesz takich legginsów, t-shirtów, topów, które wytrzymają porządny trening i częste prania. W Poznaniu pokażą się firmy, które produkują odzież dla profesjonalistów – instruktorów i instruktorek, a ta grupa musi mieć naprawdę coś super. Dlatego znajdziesz tu fajne outfity na siłownię, czy salę fitness,  w najmodniejszych wzorach i kolorach.

Fit-batony. Każdy o tym wie, że smukła sylwetka zaczyna się na talerzu, ale apetyt na słodycze nie mija, na szczęście na targach znajdziemy zdrowe odpowiedniki łakoci.Jeśli chcesz nauczyć się samemu przyrządzać słodkości - patrz pkt. 1.

Zmierz się na FIT-EXPO! Wskaźnik BMI statystycznej kobiety odwiedzającej w zeszłym roku FIT-EXPO wnosił 21, ale wiadomo, że to tylko jeden z wielu parametrów, które powinniśmy kontrolować uprawiając fitness. Wystarczy, że przyjdziesz na FIT-EXPO i zmierzysz, zważysz  się oraz sprawdzić zawartość mięśni na jednym ze stoisk wystawców, którzy proponują wagi do pomiaru składu ciała.

Pokazowe treningi. Każdy centymetr podłogi na targach FIT-EXPO będzie zajęty przez sprzęt fitness, do siłowni czy gabinetu rehabilitacyjnego. Stoiska wystawców zmienią się w kluby fitness, na których odbywać się będą pokazowe treningi. Z doświadczenia wiemy, że wystarczy przyjść odpowiednio wcześniej na stoisko i zapisać się  na taki trening. Jeśli chcecie pierwsi spróbować czegoś nowego, to wszystko przez Wami! [ więcej ]

FIT-EXPO dla prawdziwych zawodowców

FIT-EXPO jest również miejscem, gdzie wszyscy liderzy branży fitness obecni w Polsce zaprezentują najnowsze rozwiązania dla tego segmentu rynku profesjonalistom: menedżerom,  właścicielom klubów fitness, siłowni, stref fitness w hotelach czy ośrodkach SPA. Prezentowane na targach FIT-EXPO nowości sprzętowe niedługo pojawią się w klubach fitness. Dla tej grupy odbiorców przygotowano Kongres FIT-EXPO Trendy i Innowacje, bo przed właścicielami obiektów stoi duże wyzwanie związane np. z utrzymaniem klientów, zapełnieniem klientami w klubach fitness w najmniej popularnych godzinach, czy zwiększeniem rentowności. Wydarzenie merytoryczne oprócz wymiany doświadczeń, ma wskazać kierunki, w których powinni podążać menedżerowie w tej branży. Targi ułatwiają nawiązywanie kontaktów i w tym roku powstało narzędzie – Biznes Planner, dzięki któremu szybko i w prosty sposób  profesjonaliści umówią się na spotkanie z wystawcami.

 Więcej informacji: fitness.mtp.pl


Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

FacebookTwitterGoogle Bookmarks
Tygi.pl - informacje, ciekawostki, porady