Polish Belarusian Czech Dutch English Estonian French German Hungarian Irish Italian Latvian Lithuanian Portuguese Russian Spanish Swedish Ukrainian

Email

Polecamy Tagi: pakfood | targi | targi opakowań Kategoria: tworzywa sztuczne, opakowania 26.07.2017 Agnieszka Matczyńska

Pakfood we wrześniu

pakfood_2015„Jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana” tak mawiał Heraklit z Efezu. Kto by pomyślał, że maksyma mędrca zostanie fundamentalną zasadą strategii biznesowych w dwudziestym pierwszym wieku? Świadomość konieczności dokonywania modyfikacji w odniesieniu do potrzeb rynku jest nie tylko oznaką elastyczności firmy, ale także odpowiedzialnością za projekty, które  realizuje się dla klientów branży. O ewolucji Targów Opakowań dla Przemysłu Spożywczego Pakfood 2017 rozmawiamy z Joanną Jasińską, dyrektor projektu.

W grudniu podjęli Państwo decyzję o zmianie terminu przyszłorocznych targów Pakfood ? Czym podyktowane jest organizowanie wydarzenia dla branży w dniach od 25 do 28 września 2017?

Międzynarodowe Targi Poznańskie w tym roku obchodzą 95- lecie istnienia, a swoją aktywność biznesową i pozycję lidera rynku zawdzięczają temu, że odpowiednio i na bieżąco reagują na sytuację rynkową. Ze względu na fakt, że jesteśmy organizatorem ponad stu wydarzeń targowych oraz innych imprez rocznie, to zmiany w kalendarzu targów wymagają dokładnej analizy kontekstu biznesowego dla różnych branż. Biorąc pod uwagę naszą międzynarodową kooperację w wielu segmentach gospodarki, znaleźliśmy optymalne rozwiązania i dla naszych klientów z różnych branż, dla których organizujemy targi w bloku jesiennym, zaproponowaliśmy nowe terminy. Wszystko po to, aby stworzyć im najlepsze szanse skorzystania z pełnej oferty naszych usług w 2017 roku. Dlatego Pakfood wraz z targami Polagra Tech oraz pozostałymi targami bloku spożywczego (Polagra Food, Polagra Gastro, Smaki Regionów) odbędzie się w terminie 25-28 września. Co przez branżę zostało przyjęte niezmiernie optymistycznie.

Właśnie, targi Polagra Tech i Pakfood stworzyły interesujące połączenie możliwości biznesowych. Dokąd zmierza Pakfood?

Międzynarodowe Targi Poznańskie prowadzą szeroko zakrojoną współpracę z  podmiotami w branży (od przedsiębiorstw, przez stowarzyszenia, po organy państwa), a synchronizacja wydarzeń dla tożsamych sektorów gospodarki podczas organizacji targów dają firmom wyższe rezultaty biznesowe niż odosobnione działania marketingowe. Wszystkie modyfikacje i udogodnienia, które wprowadzamy, mają na celu przygotowanie i przeprowadzenie spotkania biznesowego, jakim są targi Polagra Tech  i Pakfood, w taki sposób, aby były one korzystne dla klientów. Z rozsądnego połączenia płyną realne korzyści. Blok targów Polagra, a w nim Pakfood, cechuje synergia wydarzeń dla korespondujących ze sobą branż, gwarantuje dostęp do zainteresowanych ofertą z całego sektora, a międzynarodowy charakter imprezy skutkuje dopływem klientów z całego świata. Ten mariaż jest odpowiedzią na potrzeby naszych klientów, zmiany w biznesie przetwórczym i opakowaniowym oraz postęp technologiczny i dywersyfikację działań całego sektora produkcji żywności. Symbioza targów Polagra Tech i Pakfood wynika z największego przenikania się tych branż. Targi Technologii Spożywczych – Polagra Tech – dedykowane są producentom wyrobów spożywczych, a odbywająca się w tym samym czasie Polagra Food gwarantuje obecność kupców produktów spożywczych. Niewątpliwie holistyczne ujęcie sektora spożywczego podczas bloku Polagra sprzyja rozwojowi każdego etapu biznesowego w firmach spożywczych. Od wytwarzania, produkcji, pakowania po dystrybucję żywności.

Jakie argumenty powodują, że Pakfood jest ekspozycją, która przyciąga branżę opakowań dla żywności?

Przede wszystkim gwarancja jakości. Oczywiście na rynku targowym mamy do czynienia z niespotykaną do tej pory rywalizacją. Zdrowa i rzetelna konkurencja jest zawsze motorem napędowym zmian i rozwoju. To co jest przewagą Międzynarodowych Targów Poznańskich to przede wszystkim ogromny szacunek i odpowiedzialność wobec naszych klientów. Ten poziom kultury biznesowej zbudowaliśmy przez niemal wiek działalności.  Od dziesięcioleci jesteśmy wiarygodni w tym co robimy. Ponadto kompleksowość i długofalowe realizowanie usług, które cechują działalność Międzynarodowych Targów Poznańskich, wyróżniają nas i są argumentami, które niezmiennie potwierdzają wysoką jakość i sankcjonują nas na  pozycji lidera rynku targowego w Polsce. Dla branży opakowań dla żywności Pakfood są jedynymi targami, które otrzymały rekomendację Polskiej Izby Przemysłu Targowego.


Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

FacebookTwitterGoogle Bookmarks
Tygi.pl - informacje, ciekawostki, porady