Polish Belarusian Czech Dutch English Estonian French German Hungarian Irish Italian Latvian Lithuanian Portuguese Russian Spanish Swedish Ukrainian

Email

Polecamy Tagi: BAKEPOL | targi | targi cukiernicze Kategoria: żywność, przemysł spożywczy 07.08.2017 Agnieszka Matczyńska

Bakepol 2017 w Lublinie

Targi Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego Bakepol, odbędą się w terminie 9-12 września br. i to będzie pierwsze miejsce, gdzie po raz pierwszy zostaną  zaprezentowane klientom trendy i produkty na 2018 rok.

bakepol_2012Lublin – bo lubią i wybrali

Międzynarodowe Targi Poznańskie, które są organizatorem targów Bakepol, po edycji 2015, przeprowadziły ankietę wśród klientów, którzy zdecydowaną większością opowiedzieli się właśnie za Lublinem, jako miastem, w którym chcą, aby odbywały się targi w latach nieparzystych.

- Nasze działania opieramy zawsze o znajomość branży i opinię naszych partnerów biznesowych. Dlatego pytamy o zdanie, szanujemy je i realizujemy targi tak, aby stworzyć optymalne warunki do pozyskiwania przez wystawców nowych klientów. – mówi Joanna Jasińska, Dyrektor Targów. – A Lublin? Dogodne i dostępne miejsce do handlu ze wschodem. Ponadto przepiękne i przyjazne miasto, a po rozmowach i ankiecie, którą przeprowadziliśmy okazało się, że to ulubione miejsce na jesienną wystawę.

W kooperacji z ukraińskim biznesem piekarskim

Już teraz prowadzone są rozmowy i spotkania z największym na Ukrainie stowarzyszeniem piekarzy oraz centrami dystrybucji dla piekarni i cukierni, gdzie podejmowane działania mają skutkować stworzeniem zainteresowanym klientom ze wschodu możliwości dotarcia na targi w Lublinie.

Zainteresowanie jest ogromne. Widać to także po aktywności i ilości zapytań klientów
z Białorusi, Ukrainy i Rosji, które otrzymujemy bezpośrednio, ale również dzięki nawiązaniu współpracy z największym międzynarodowym centrum współpracy e-commerce. Odzew na kampanie newsletterowe i mailingowe jest znakomity już na rok przed targami Bakepol.

Międzynarodowe Targi Poznańskie już w trakcie trwania targów Polagra Tech realizowały promocję dla wystawców, w wyniku, której uważni klienci, wykupując powierzchnię wystawiennicza na targach Bakepol,  już dziś, za niższą cenę, zapewnili sobie dłuższą
i szerszą  kampanię promocyjną.

 


Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

FacebookTwitterGoogle Bookmarks
Tygi.pl - informacje, ciekawostki, porady